Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Rekordowy Miesiąc w PKB!

Rekordowy Miesiąc w PKB!

W gronie Partnerów PKB serdecznie witamy:

1. CStore – to oprogramowanie do sprzedaży przez sklep internetowy oraz platformę B2B. Ukierunkowana na automatyzację procesów sprzedażowych poprzez integrację z ERP, WMS oraz wieloma kanałami sprzedaży.

2. Red Snake – zajmuje się zaopatrywaniem w systemy grzewcze budynków od 5 lat. Zebrane doświadczenie podczas kontaktów z klientami i poznawanie ich potrzeb doprowadziło do poszukiwania alternatywnych systemów ogrzewania. Efektem tych poszukiwań są folie grzewcze Red Snake, produkt proekologiczny i prozdrowotny. 

3. BBLegal – Działalność BBLegal koncentruje się na wspieraniu polskich spółek w realizacji międzynarodowych przedsięwzięć gospodarczych. Główny zakres stanowi obsługa przetargów na roboty budowlane Niemczech. Służymy również wsparciem w obsłudze podmiotów startujących w przetargach z branży energetycznej, IT, medycznej oraz innych.

4. Mustaf Medical – jest to firma produkująca jednorazowe artykuły dla medycyny i kosmetyki. W swojej ofercie posiadają jednorazowe podkłady higieniczne na rolce oraz serwety kosmetyczne. Są one dostępne w rozmaitych szerokościach oraz w bogatej kolorystyce. 

5. Ventix –  firma ta to zespół specjalistów, który kompleksowo i profesjonalnie wdraża systemy grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne od momentu powstania pomysłu, wykonania projektu poprzez realizację i serwis.

6. Tesko Steel– jeden z najnowocześniejszych parków przemysłowych. Firma z branży stalowej posiadająca jeden z najnowocześniejszych i największych parków maszynowych w Europie. Tesko Steel świadczy usługi z zakresu: cięcia poprzecznego oraz cięcia wzdłużnego i produkcji blach i taśm gorącowalcowanych, zimnowalcowanych, ocynkowanych aluminiowych i miedzianych w bardzo szerokim zakresie asortymentowym dopasowanym do wymagań klienta.

7. ArtBud – Firma działa nieprzerwanie od 2009 roku. Posiada grupę wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników (monterów, ślusarzy, spawaczy), którzy posiadają długoletnie doświadczenie oraz niezbędne walory organizacyjne i kwalifikacje do wykonywania i montażu konstrukcji stalowych. Zdobyte doświadczenie w realizacji projektów na rzecz firm krajowych jak i zagranicznych gwarantuje wysoką jakość wykończenia i terminowość dostaw.

8. HILZE Flexible Rental – elastyczna wypożyczalnia samochodów osobowych oraz dostawczych na okres krótkoterminowy oraz długoterminowy.

9. Panorama park&resort – powstał z marzeń….. Marzeń o miejscu magicznym. Magicznym a zarazem odpowiadającym  wyzwaniom i oczekiwaniom  Europejczyków lat 20-tych XXI wieku. Chcieliśmy wykreować przestrzeń dla bezpiecznego życia oraz wygodnego odpoczynku i rekreacji. Chcieliśmy otoczyć Państwa komfortem, jakością i designem. 

10. Logan Meble – Firma Logan to zespół ludzi pełnych pasji. Tworzą go profesjonalni handlowcy, architekci, dział logistyczny oraz backoffice. Sprawia, że oczekiwania stają się rzeczywistością. Zapewnia kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, zarówno personalnym jak i estetycznym.

11. Redconst – Budujemy myjnie bezdotykowe sp. z o.o– Firma, działa na rynku 10 lat zajmuję się kompleksową budową myjni bezdotykowych. Specjaliści Redconst pozyskują również działki na terenie Polski, Czech i Słowacji wraz z przygotowaniem wszystkich formalności do budowy. Posiadają oni tereny specjalnie dedykowane pod myjnie.

12. Prewenta – Przedsiębiorstwo znajduje się w ścisłej czołówce firm na rynku krajowym w branży BHP. Firma oferuje także usługę wynajmu automatów vendingowych do dystrybucji artykułów BHP. W naszej ofercie posiadamy odzież roboczą, rękawice, obuwie oraz szeroką gamę produktów z zakresu ochrony osobistej.

13. Speed Group –  lider usług transportowych na Śląsku. Doświadczenie zdobywane od 2000 roku umożliwia zaoferowanie profesjonalnych usług spedycyjnych, transportowych oraz pomocy drogowej, a posiadany tabor oraz wykwalifikowana kadra daje gwarancję kompleksowej i rzeczowej obsługi klientów.

14. Rekpol – Jestdynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą z bogatym doświadczeniem w branży florystycznej. Od momentu powstania firmy w 1996 r. przekształa się w przedsiębiorstwo liczące się na rynku lokalnym i międzynarodowym. Każdego dnia około 100 wykwalifikowanych pracowników pracuje na to, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

15. Elmech Kazeten – prowadzi działalność w branży górniczej od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji wentylatorów lutniowych i pomp szlamowych.

16. ICProject –  to intuicyjny program do zarządzania projektami w którym zorganizujesz pracę Twojego zespołu, zapanujesz nad obiegiem dokumentów oraz usprawnisz komunikację firmową. Jest to rozwiązanie, które stanowi idealne połączenie między wysoką funkcjonalnością, a niezwykłą intuicyjnością w codziennym użytkowaniu. W jednym narzędziu znajdziesz wiele przydatnych funkcjonalności, które usprawnią mnóstwo procesów firmowych. IC Project to kompleksowy program, które pomoże Twojej firmie wejść na wyższy poziom i zyskać znaczną przewagę nad konkurencją.

17. PM Logistyka –  świadczy usługi transportowe krajowe i międzynarodowe dla firm prowadzących działalność w różnych branżach. Posiadamy nowoczesną i bogatą flotę pojazdów. Działamy w kraju i za granicą.

 

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *