Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Partnerskie Kluby Biznesu

Dajemy więcej możliwości

Łączymy przedsiębiorców z różnych branż w celu tworzenia silnych i wartościowych relacji biznesowych. Klubowicze mają możliwość uczestniczenia w dedykowanych spotkaniach stacjonarnych w rożnych miastach w Polsce oraz spotkaniach online, podczas których mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe, wymieniać się doświadczeniami i zdobywać nowych klientów.

Chcesz nas poznać bliżej ?

Mamy dla Ciebie bezpłatne zaproszenie na spotkanie klubowiczów !

POZNASZ NASZĄ ORGANIZACJĘ

Poznasz i porozmawiasz z minimum 20 przedsiębiorcami oraz zweryfikujesz w jaki sposób Partnerskie Kluby Biznesu mogą wpłynąć na rozwój Twojej firmy.

PRZEDSTAWIMY PROJEKT PKB

30 minutowe przedstawienie projektu PKB dla nowych firm: dowiesz się jakie korzyści może przynieść Twojej firmie członkostwo w klubie biznesu Indywidualna rozmowa z Prezesem lub Managerem klubu: dajemy Ci możliwość na konsultacje dedykowaną dla Twojej firmy

NETWORKING Z KLUBOWICZAMI

Swobodne rozmowy przy kawie i poczęstunku

OTRZYMASZ DARMOWE NARZĘDZIA

Dostaniesz zupelnie za darmo dostep do naszej bazy przedsiębiorców, gdzie przez 90-dni będziesz mógł, korzystać sprawdzić możlwiości wpsółpracy z nami !

Zacznij networking teraz !

Załóż konto na naszej nowoczesnej platformie netowrkingowej

Nasza projekt to innowacyjna platforma networkingowa, która łączy przedsiębiorców z różnych branż w celu tworzenia silnych i wartościowych relacji biznesowych. Dzięki naszej platformie, Klubowicze mają możliwość uczestniczenia w dedykowanych spotkaniach online, podczas których mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe, wymieniać się doświadczeniami i zdobywać nowych klientów.

Jako oczestnik naszego projektu