Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Nowy klubowicz PKB Częstochowa

Nowy klubowicz PKB Częstochowa

W Partnerskich Klubach Biznesu w Częstochowie witamy nowego klubowicza! Do naszego grona dołączyła firma Mustaf Medical!

Mustaf Medical, to firma produkująca jednorazowe artykuły dla medycyny i kosmetyki.
W swojej ofercie posiada jednorazowe podkłady higieniczne na rolce oraz serwety kosmetyczne. Są one dostępne w rozmaitych szerokościach oraz w bogatej kolorystyce. Firma realizuje również zamówienia spersonalizowane (np. nadruk unikatowego wzoru, logo lub nazwy firmy na podkładzie).
Produkty Mustaf Medical znajdują szerokie zastosowanie w:
– medycynie,
– kosmetyce,
– gabinetach rehabilitacyjnych,
– salonach masażu,
– salonach SPA
– hotelach.

Produkty Mustaf Medical charakteryzują się najwyższą jakością oraz bardzo dobrymi ocenami w testach konsumenckich, co potwierdzają tysiące lekarzy i pacjentów stosujących te produkty.
Mustaf medical jest od lat wiernym propagatorem sportu. Corocznie organizuje ogólnopolskie turnieje koszykówki. Posiada drużynę okręgową oraz zajmują się szkoleniem dzieci. Ponadto Firma mocna angażuje się w działania CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) poprzez pomoc potrzebującym. Ponadto Mustaf Medical wspiera instytucje charytatywne tj.: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Hospicjum w Częstochowie oraz Zapal się na Niebiesko dla Autyzmu.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *