Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Odpowiadamy na potrzeby przedsiębiorców!

Odpowiadamy na potrzeby przedsiębiorców!

Czas pandemii to wyjątkowy czas dla wszystkich przedsiębiorców i ich firm. Niemal wszystkie branże borykają się z problemami i szukają ich rozwiązań w różnych miejscach. Partnerskie Kluby Biznesu również i w tej sytuacji są gotowe wyjść naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i pomóc im w tym trudnym momencie.

Pandemia Covid-19 dała się we znaki wszystkim, którzy prowadzą swoją własną firmę. Przedsiębiorcy zastanawiają się nad tym, w jaki sposób zredukować koszty prowadzone działalności oraz zdobyć różnego rodzaju wsparcie dla prowadzonych działalności. Pomóc w tym mogą właśnie Partnerskie Kluby Biznesu, które w swojej ofercie mają wypracowane schematy pomagające generowanie oszczędności i ograniczanie wydatków przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowych standardów działalności.

Ponadto w gronie klubowiczów PKB znajdują się również specjaliści, którzy mogą pomóc pozostałym przedsiębiorcom, chociażby w sprawach związanych z ubezpieczeniami, z rozliczeniami, zaległościami w płatnościach czy z popularnym ostatnio tematem, jakim jest Tarcza Antykryzysowa.

Wsparcie u nas znajdą również wszyscy przedsiębiorcy, którym zależy na zdobywaniu nowych klientów, budowaniu sieci kontaktów biznesowych oraz reklamowaniu swojej firmy. Dzięki temu wszyscy przedsiębiorcy, którzy dołączą do PKB mogą liczyć na to, że będą mieli wsparcie zarówno ze strony centrali, Klubów Biznesu oraz pozostałych klubowiczów.

W imię hasła przewodniego PKB, jakim jest  #WGrupieSiła, wszyscy wspólnie staramy się wspierać się w tym trudnym dla biznesu momencie. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i wzajemnej pomocy uda nam się przetrwać okres kryzysu bez uszczerbku dla firm członkowskich.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *