Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Partnerskie Kluby Biznesu w liczbach

Partnerskie Kluby Biznesu w liczbach

Przez pond 9 lat funkcjonowania Klubów Biznesu bardzo wiele się działo. Projekt jaki zainicjowaliśmy blisko dekadę temu stworzył pokaźne rezultaty.

Zorganizowaliśmy pond 600 śniadań, lunchów i kolacji biznesowych, w których wzięło udział blisko 50 000 tyś firm. Dzięki cyklicznym spotkaniom, wartościom jakie dajemy oraz nieporównywalnemu nigdzie indziej klimatowi naszych spotkań do grona Klubowiczów dołączyło ponad 800 Firm.

Przed Firmami, które dołączają do naszego projektu otwierają się nowe możliwości biznesowe. Dzięki ogromnej bazie kontaktów dajemy naszym Przedsiębiorcą szanse na to, aby w sposób łatwy zawierali pomiędzy sobą nowe transakcje, których do tej pory było już ponad 5 000 tysięcy.

Największa transakcja jaka została zawarta pomiędzy Klubowiczami na naszej zamkniętej grupie na FB to, aż 20 mln złotych. Natomiast drugim rekordem jakim możemy się poszczycić to wygenerowanie 50 mln złotych obrotu w transakcjach tylko między Klubowiczami przez jednego z naszych Partnerów.

Nie działamy tylko lokalnie czyli na terenie kraju, gdyż naszym Partnerom stworzyliśmy możliwości sprzedaży swoich towarów, w aż 20 krajach na cały świecie po przez współpracę z polonijnymi izbami gospodarczymi.

To pokazuje jak ogromne możliwości oferują Partnerskie Kluby Biznesu.

Nasz projekt to również wartość edukacyjna zarówno dla przedsiębiorców, związków sportowych jak i dla klubów sportowych. Od 2020 roku przeprowadziliśmy kilkadziesiąt zamkniętych jak i otwartych webinarów dla ponad 1500 osób. W szkoleniach dla związków piłkarskich takich jak: Wielkopolski, Mazowiecki, Świętokrzyski, Pomorski, Łódzki wzięło udział ponad 700 klubów. Dzięki naszym rezultatom, wiedzy i ogromnemu doświadczeniu wiemy w jaki sposób powinno wyglądać chociażby pozyskiwanie sponsorów w Klubach Sportowych, tworzenie Klubów Biznesu czy jak powinno wyglądać zarządzanie takim Klubem.

Partnerskie Kluby Biznesu to nie tylko biznes. Razem z Fundacją ESPA staramy się zadbać o to, aby jak największa liczba, szczególnie najmłodszych sportowców mogła spełniać swoje pasje posiadając do tego niezbędny i profesjonalny sprzęt. Do tej pory udało nam się przekazać właśnie takiego sprzętu za ponad 2 mln złotych.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego co przez minione 9 lat dokonaliśmy. Jesteśmy przekonani, że kolejne lata przyniosą jeszcze lepsze rezultaty dając ogromną wartość polskim Przedsiębiorcą, Klubom Sportowym oraz wszystkim tym, którzy skorzystają ze wsparcia Partnerskich Klubów Biznesu.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *