Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
9 Rocznica pierwszego Klubu Biznesu

9 Rocznica pierwszego Klubu Biznesu

Sami nie możemy w to uwierzyć, że czas tak szybko mija. Mija szybko szczególnie wtedy kiedy robi się wartościowe rzeczy na dużą skalę. A nie wątpliwie takim projektem są Partnerskie Kluby Biznesu.

Dlaczego poruszamy kwestię czasu? Mianowicie obecnie obchodzimy 9 rocznicę powstania pierwszego klubu biznesu.

Mijające 9 lat to wspaniały czas, w których zmieniliśmy oblicze wielu klubów. Swoim projektem wspieraliśmy w rozwoju klubu Ekstraklasy, 1,2,3 ligi oraz niższych klas rozgrywkowych.

W naszym projekcie wzięło i nad bierze udział dziesiątki klubów. Dzięki połączeniu sportu z biznesem mogły rozwijać się nie tylko kluby sportowe, ale przedsiębiorcy.

Firmy, które dołączyły do PKB mogą pochwalić się rekordowymi wynikami.

– 20 mln zł – to największa transakcja jaka miała miejsce na naszej grupie FB

– 50 mln zł – to największa transakcja pomiędzy Klubowiczami

To tylko pierwsze z brzegu przykłady współpracy biznesowych jakie nawiązały pomiędzy setkami Firm, które dołączyły do PKB.

Przy Partnerskich Klubach Biznesu rozwinęła się nie jedno przedsiębiorstwo. Mamy w swoim gronie klubowiczów, którzy dzięki projektowi ponad 90% klientów mają z grona członków naszej organizacji. Dzięki czemu mogą dalej rozwijać swoje firmy korzystając ze sprawdzonych firm i wiarygodnych kontrahentów biznesowych.

Rozwój projektu nie był by możliwy gdyby nie nasi Ambasadorzy czyli dyrektor ds. rozwoju i przedstawiciel Zarządu Grupy Piast Sp. z o.o. Andrzej Ksel (PKB Legnica), który od 9 lat wspiera projekt swoimi kontaktami i niesamowitą charyzmą oraz dobrymi radami, były zawodnik Legii Warszawa Dariusz Dudek (PKB Silesia) , Mariusz Żebrowski (PKB Wrocław), Bartosz Bosacki, Błażej Telichowski i Marcin Kikut (PKB Wielkopolska) czyli byli zawodnicy Lecha Poznań i Reprezentacji Polski, Michał Hubnik, czyli były reprezentant Czech i zawodnik Legii Warszawa i wielu innych.

Ogromny wkład w rozwój PKB mają również nasi Koordynatorzy m.in: były zawodnik Ruchu Chorzów, Śląska Wrocław, Jagiellonii Białystok Remigiusz Jezierski. Współtwórca Klubu Biznesu Chojniczanki Chojnice, a obecnie kierujący projektem PKB Wielkopolska Bartłomiej Krukowski. Tomasz Kośmider, który pozyskiwał sponsorów dla Juventus Academy Bydgoszcz, a obecnie rozwija projekt PKB Elana Biznes. Adrian Myszor, który z dużymi sukcesami pozyskuje partnerów biznesowych działając na terenie górnego śląska.

Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania za Wasze zaangażowanie w rozwój PKB.

W pierwotnej wersji w projekcie mógł uczestniczyć jeden klub z jednego miasta. Obecnie po pandemii covid zmieniliśmy model funkcjonowania.

W chwili obecnej do naszego projektu mogą dołączyć klubu z każdej dyscypliny sportowej grające w każdej klasie rozgrywkowej.

Wyszliśmy bardzo szeroko z ofertą pomocy polskim klubom sportowym w tworzeniu ich stabilności finansowej. Dlatego organizujemy wiele form szkoleń, kursów, warsztatów czy prelekcji dotyczących tego w jaki sposób skutecznie pozyskiwać sponsorów dla swoich klubów.

Nauczymy każdy klub w jaki sposób krok po kroku założyć prawdziwe działający Klub Biznesu przy klubie sportowym.

Dla naszych Klubowiczów mamy również świetne możliwości na sprzedaż swoich produktów czy usług po za granicami naszego kraju, gdyż nawiązaliśmy współpracę z 20 polonijnymi izbami gospodarczymi. Obecnie nawiązujemy kolejne współpracę z izbami m.in. w Czarnogórze.

Dzięki czemu wielu naszych klubowiczów będzie mogło zaistnieć ze swoimi produktami na tym rynku, a dla tych z grona klubowiczów, którzy poszukują ciekawych form inwestycji w nieruchomości będzie okazja do zakupu apartamentów w celach inwestycyjnych.

Przedsiębiorcy po ciężkiej pracy zasługują na chwilę relaksu dlatego organizujemy wiele wyjazdów integracyjnych. Przed pandemią byliśmy na wielu meczach naszej reprezentacji Polski czy też Ligi Mistrzów m.in: Włochy, Izrael, Macedonia, Anglia, Łotwa i wiele innych.

Podobne wyjazdy organizujemy obecnie. W maju byliśmy uczestnikami świetnego wyjazdu sportowymi autami organizowanego przez Gentlans Rally w Pradze. W lipcu spotkamy się natomiast na Summer Vibration’s. W planach mamy kolejne integracyjno – biznesowe spotkania oraz wyjazdy na mecze m.in. na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Na zakończenie chcemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, ambasadorom i klubowiczom, którzy przyczynili się do rozwoju Partnerskich Klubów Biznesu w całym kraju.

Przed nami kolejne wizje, pomysły na to, aby klubu sportowe rozwijały się jeszcze szybciej i skuteczniej.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *