Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Nowoczesne technologie w treningu

Nowoczesne technologie w treningu

CZYM JEST FITLIGHT?

FITLIGHT Trainer TM to wyjątkowy bezprzewodowy system treningu czasu reakcji, składający się z dostosowywanych diod LED kontrolowanych za pomocą oprogramowania w tablecie lub aplikacji.

FITLIGHTS@ służą jako cele do dezaktywacji czy aktywacji za pomocą dotyku przez użytkownika i mogą być dostosowane i skonfigurowane do wszystkich dyscyplin sportowych i metod treningowych. Ten system szkoleniowy został zaprojektowany w celu rejestrowania wydajności człowieka, określania czasu reakcji, szybkości, zwinności, koordynacji – wszystko mierzone w celu uzyskania natychmiastowej informacji zwrotnej na temat wydajności.

FITLIGHT TrainerTM to oryginalny lekki system treningowy.

KORZYŚCI:

Opytmalizacja treningów zapewnia wymierne zestawy ćwiczeń, wstępnie zdefiniowane i dostosowywalne dla każdego, zarówno w zespołach, grupach, jak i indywidualnie.

Prosty i trwały system jest łatwy w użyciu dzięki prostemu montażowi i ładowaniu, a także wszechstronności w konfiguracji programu.

Trener FITLIGHT jest przeznaczony do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, odporny na działanie wody i uderzenia. Obiektywna ocena postępów.

W przypadku gdy są ustalone obszary do poprawy, analizowane są poziomy osiągów i wprowadza ulepszenia w systemie szkolenia by osiągnąć poprawę ogólnych wyników.

TRENING ŻYWIENIOWY

Współpracujemy z dietetykiem sportowym z ponad II letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w szeroko pojętej edukacji żywieniowej zawodników różnych dyscyplin sportowych, ich rodziców i trenerów.

Swoją pracę mierzy przede wszystkim w ilości zmienionych nawyków. Uważa, że na rynku jest zbyt dużo diet i „fit produktów”, a zbyt mało informacji na temat racjonalnego żywienia. Przecież jedząc normalnie można osiągać świetne wyniki sportowe.

KORZYŚCI:

Szkolenie edukacyjne: Nauka planowania schematu zwanego żywieniem okołotreningowym. Poznanie zasad dotyczących wpływu poszczególnych produktów na rozwój i formę sportowca.

Szkolenia dostosowane do wieku uczestników. Warsztaty Kulinarne – nauka poprzez doświadczenie:

Przygotowanie m. in. energetycznych koktajli, przekąsek okołotreningowych, lekkostrawnych śniadań typowych dla zawodników najwyższej klasy sportowej.

Zakupy spożywcze:

Nauka dokonywania właściwych wyborów podczas zakupów.

Materiały do domu:

Informacje edukacyjne dla rodziców i zawodników, przepisy z warsztatów kulinarnych, przykładowy 7-dniowy jadłospis poprawiający wydolność dla

każdego uczestnika.

MIERZYMY I SPRAWDZAMY MOŻLIWOŚCI ZAWODNIKÓW

W zakresie:

Czasu reakcji, szybkości zapamiętywania, percepcji, widzenia peryferyjnego, zdolności psychomotorycznych (oko-ręka, oko-noga itd.)

Testujemy procesy poznawcze i kognitywne, zdolności kreatywnego myślenia i przewidywania. W każdym aspekcie wykorzystywane

są zdolności sensomotoryczne.

1. Testy piłkarskie

2. Testy motoryczne

3. Gry i zabawy

4. Testy sprawności ogólnej

STANOWISKO TESTOWE ANALIZA SKŁADU CIAŁA

Analiza -SLM, MBP, TBW, PBF, FFM, BMR, BA

Analiza składu ciała z użyciem profesjonalnego sprzętu AccuniqBC300, specjalizującego się w analizie dzieci i młodzieży. Wyniki przedstawiane są m. in. na siatkach centylowych.

WYBIERAJĄC CZAS REAKCJI ZYSKUJECIE PAŃSTWO:

Współpracę z liderem w dostarczaniu rewolucyjnych rozwiązań szkoleniowych, Nowy standard w treningach sportowych z natychmiastowym feedback’iem w postaci wyników.

Informacje mogące posłużyć do natychmiastowej modyfikacji treningu. Rozwiązania mające na celu poprawę relacji między mózgiem a organizmem.

Innowacyjny system treningowy w postaci FITLIGHT Trainer TM

Szerokie wsparcie dietetyka sportowego

Wsparcie eventowe lub możliwość prezentowania się z nami na eventach

Kontakt:

Paweł Gzieło +48 517137 368

Jarosław Otłowski +48 693 113 137

kontakt@czasreakcji.pl

www.czasreakcji.pl

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *