Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Nowy Partner PKB Poznań.

Nowy Partner PKB Poznań.

Fundacja Start-Sport (www.start-sport.pl) obecna jest w przestrzeni społeczno-sportowo-biznesowej od 15 lat. Powstała za sprawą fundatora i obecnego prezesa Fundacji Start-Sport Maciej Rybickiego.

Pierwszą inicjatywą była ogólnopolska akcja „ABADA Capoeira w Walce z Narkomanią i Patologią Społeczną”. Na przestrzeni lat akcja przeobraziła się w program ogólnosportowy promujący ten ważny społecznie temat. Do dnia dzisiejszego Fundacja ma na swoim koncie dziesiątki aktywności w wyżej wymienionym segmencie.
 
Chlubą organizacji jest fakt, że cała aktywność projektowa i organizacyjna opiera się na wewnętrznym samofinansowaniu oraz partnerskich relacjach ze sportowcami klasy mistrzowskiej oraz komunikacji biznesowej ze światem przedsiębiorczości gospodarczej. Jak zaznacza organizator Maciej Rybicki, ani jedna złotówka w Fundacji nie pochodzi ze środków państwowych, europejskich, datków czy zbiórek. Nasze cele realizujemy w myśl zasady.
“Działamy bo czujemy misję, a nie bo nam za to płacą”
 
Fundacja związana jest m.in. z markami takimi jak KAATSU GLOBAL, której jest przedstawicielem na terenie Polski, OwlEye (www.owleye.pl) – blokery światła niebieskiego oraz MitoHACKER (www.mitohacker.pl) potęgujący produkcję ATP. Start-Sport tworzy marki własne produktów. Są one odpowiedzią na potrzeby projektu i dostarczają na rynek ekonomiczne, najwyższej klasy produkty wspierające naturalne funkcje organizmu, wpływające m.in. na jakościowy sen czy stymulację układu
 
Dodatkowo Fundacja jest jednym z wiodących twórców i promotorów ruchu BIOHAKINGU w Polsce i na świecie, opartego na technicznych i maksymalnie naturalnych formach regeneracji oraz wsparcie dla ciała i umysłu. Start-Sport zrzesza wokół siebie najwyższej klasy specjalistów szkoleniowych, trenerów, naukowców i konsultantów rozwoju osobistego.
 
Fundacja postrzegana jest przez środowisko sportowo – cywilne za organizację godną zaufaną, kierującą się aspektem lojalności i bazującą na wiarygodności i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu na wyznaczonej drodze.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *