Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Jak pozyskiwać sponsorów w czasie pandemii? – webinar dla klubów sportowych.

Jak pozyskiwać sponsorów w czasie pandemii? – webinar dla klubów sportowych.

Już w czwartek 11 lutego o godzinie 10:00 i 18:00 odbędzie się webinar dla klubów sportowych dotyczący tego, jak pozyskiwać sponsorów czasie pandemii.

W czasie pandemii koronawirusa wiele firm boryka się z problemami finansowymi. Niektóre z nich zmuszone są do zawieszania bądź całkowitego zamknięcia działalności.  Niejednokrotnie firmy te sponsorują kluby sportowe, jednakże w związku z obecną sytuacją zmuszone są ograniczać fundusze przekazywane do klubów lub całkowicie wycofują się ze sponsorowania.

Ponadto gorsza sytuacja gospodarcza kraju skutkowała będzie również zmniejszeniem w 2021 roku dotacji, które zawsze przyznawane są dla klubów sportowych. Oznacza to zatem niemal na pewno wystąpienie problemów finansowych w instytucjach sportowych.

Radosław Rogiewicz opracował model, który spełni oczekiwania każdego klubu bez względu na ligę czy dyscyplinę. Model ten zostanie omówiony dokładnie podczas bezpłatnego, otwartego webinaru, który odbędzie się dwukrotnie 11 lutego 2021 r. o 10:00 oraz o 18:00.

Każdy kto zapisze się i weźmie udział w webinarze otrzyma informację w jaki sposób zachęcić sponsorów do wspierania klubu oraz co zaproponować im w zamian, by sami odczuwali dzięki temu korzyści. Uczestnicy dowiedzą się również o tym, w jaki sposób radzić sobie z obiekcjami potencjalnych sponsorów, z jakich narzędzi korzystać i jak prowadzić prawidłową rozmowę sprzedażową.

Jeżeli zatem szukacie nowych sponsorów do swojego kluby, chcielibyście zaoferować im w zamian coś więcej niż tylko reklamę na stadionie czy koszulce to zapraszamy na stronę www.jakpozyskiwacsponsorow.pl, gdzie zapoznacie się ze szczegółami webinaru oraz będziecie mogli się zarejestrować.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *