Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
I Rocznica Partnerskich Klubów Biznesu – Mielec

I Rocznica Partnerskich Klubów Biznesu – Mielec

Za nami bardzo ekscytujące spotkanie z okazji I rocznicy Partnerskie Kluby Biznesu Mielec w G2A Arena było nie tylko celebracją naszych osiągnięć, ale także platformą dla inspirujących dialogów i nowatorskich idei!
Od chwili powitania przez Champion Andrzej Jaskot i Ryszarda Kętrzyńskiego, Karolina Paterak swoim wokalnym występem trzykrotnie zachwycała zgromadzonych gości, dodając uroku naszemu spotkaniu.
Elżbieta Kurdybanowska z G2A ARENA oraz eksperci z Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie w Warszawie podzielili się swoją wiedzą na temat zarządzania sportowego i roli sportu w edukacji. Dariusz Baran z Hillford Garage przypomniał nam, jak ważna jest pasja i doskonałość w każdym aspekcie biznesu.
Spotkanie zakończyliśmy dynamicznym mixem urodzinowo-networkingowym, który był doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i umocnienia istniejących relacji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i za to, że wspólnie tworzymy przyszłość naszego biznesu!
Pełni wiary i nadziei patrzymy w przyszłość, wierząc, że kolejne 12 miesięcy będzie równie udane, pełne wyzwań, jak i możliwości. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *