Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Witamy nowego Klubowicza firmę – BERG HOLDING

Witamy nowego Klubowicza firmę – BERG HOLDING

Witam bardzo gorąco nowego Klubowicza w Partnerskich Klubach Biznesu. Jest nim firma Berg Holding. Cieszymy się, że będziemy mogli pomagać w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych, które z całą pewnością przełożą się na wymierne efekty naszego Klubowicza. Czym jest BERG HOLDING

Berg Holding S.A. to koncept, który łączy marki charakteryzujące się różnymi profilami działania. Dziś, kiedy prowadzenie świadomego biznesu wymaga dywersyfikacji kapitału liczą się przemyślane i pewne decyzje procentujące w przyszłości.

Stąd połączenie działających na rynku marek w zorganizowaną strukturę holdingową:

– Śląskie Kamienice S.A.,

– NETSU S.A. Farmy Fotowoltaiki S.A.,

– Śląska Prohibicja S.A.,

– Hornigold REIT S.A.

oraz spółki, w których holding ma pakiety udziałów tworzą silną grupę, która działa w takich obszarach jak nieruchomości, technologie OZE, horeca oraz e-commerce.

Szczególną uwagę Berg Holding poświęca swoim najnowszym projektom czyli pompom ciepła i fotowoltaice. Uruchamiając w 2020 roku markę NETSU stał się producentem pomp ciepła, dystrybuując urządzenia zarówno do odbiorców profesjonalnych z branży HVAC jak i klienta indywidualnego.

Fotowoltaika jest naturalnym dopełnieniem doświadczenia w nieruchomościach. Już teraz holding proceduje budowę farm o łącznej mocy 324MW. Nowe możliwości rozwoju, dynamiczny rynek oraz doświadczenie i pasja sprawiają, że ich działalność nie zamyka się tylko na realizacji celów. Cel to zaledwie początek drogi jaką nasz Klubowicz chce pokonać.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *