Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Międzynarodowe możliwości biznesowe dla naszych Klubowiczów

Międzynarodowe możliwości biznesowe dla naszych Klubowiczów

Partnerskie Kluby Biznesu nie zwalniają tempa. Cały czas szukamy nowych możliwości, aby nasi przedsiębiorcy mogli rozwijać swoje biznesy i podbijać nowe zagraniczne rynki.

Z tego właśnie powodu jest nam niezmiernie miło z faktu, że możemy przekazać świetną wiadomość o tym, iż jako Partnerskie Kluby Biznesu podpisaliśmy umowę o współpracy z Hrvatsko-Poljska Razvojna Udruga, która da naszym Klubowiczom kolejną możliwość do nawiązania kontaktów zagranicznych.

W pierwszej kolejności współpraca będzie rozwijana w obszarze współpracy z sieciami meblowymi oraz spożywczymi.

Jeżeli jesteś przedstawicielem jednej z tych branż i chcesz zaistnieć ze swoim biznesem oraz produktami na rynku chorwackim to skontaktuj się z nami ponieważ już we wrześniu 2021 zaplanowaliśmy pierwsze biznesowe spotkanie dla naszych Partnerów, którzy są zainteresowani taką współpracą.

Zapraszamy do kontaktu.

661 – 112 – 445

biuro@partnerskiekb.pl

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *