Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
PKB Networking & Business Trip – Barcelona

PKB Networking & Business Trip – Barcelona

Miniony weekend był wyjątkowym doświadczeniem dla 30 przedsiębiorców, którzy wzięli udział w naszym wyjeździe biznesowo-networkingowym do Barcelony.

W ciągu kilku intensywnych dni, uczestnicy mieli okazję nie tylko do zwiedzania najważniejszych atrakcji miasta, ale przede wszystkim do nawiązania nowych, wartościowych relacji biznesowych i towarzyskich.

W trakcie wyjazdu, uczestnicy odwiedzili m.in. słynną Sagrada Familia, która jest jednym z najważniejszych zabytków Barcelony i jednym z najlepiej znanych dzieł architektury Gaudiego. Wzgórze Montujic oferowało wspaniały widok na miasto, a Casa Batllo i Casa Mila pozwoliły im poznać historię i styl architektoniczny Barcelony. Stadion FC Barcelona – Spotify Camp Nou, to mekka dla każdego miłośnika piłki nożnej i z pewnością było to niezapomniane doświadczenie dla uczestników naszego wyjazdu.

Ukoronowaniem świetnego weekendu było oglądanie na żywo meczu pomiędzy FC Barcelona a Sevillą, w którym nasz najlepszy piłkarz w historii – Robert Lewandowski, zaprezentował swoje umiejętności. Był to dla wszystkich uczestników niezapomniany moment i doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy.

Nie tylko mecz był niezapomnianym doświadczeniem, ale także czas spędzony w Barcelonie. Wieczorne spotkania i degustacje lokalnych potraw były doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i towarzyskich. W trakcie wyjazdu uczestnicy mieli również okazję wymienić się swoimi doświadczeniami i wiedzą, co przyniosło wiele wartości dodanej dla każdego z nich.

Po tak intensywnym i pełnym wrażeń weekendzie, trudno było opuścić Barcelonę, ale wszyscy wrócili z ozytywnym nastawieniem do dalszej współpracy. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu i czekamy na kolejne wyzwania.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz dołączyć do naszej społeczności, zapraszamy Cię do udziału w naszym następnym PKB Networking & Business Trip, tym razem do Neapolu. Będzie to kolejna okazja do nawiązania cennych kontaktów i rozwijania swojego biznesu.

Do zobaczenia w Neapolu!

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *