Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Przemysław Koch / Koch Insurance

Profesjonalne ubezpieczenia życiowe dla przedsiębiorców i ich rodzin.
Jestem profesjonalnym doradcą ubezpieczeniowym i specjalistą w budowaniu indywidualnych programów ubezpieczeniowych na życie. Przekonuję ludzi do inwestowania w swoje zdrowie i życie. Tworzę dobrze działające programy grupowego ubezpieczenia zdrowotnego wraz z korzyściami, zarówno dla pracodawcy jak i dla pracownika. Doradzam i prowadzę przedsiębiorcę w procesie sukcesyjnym.

Ja nie sprzedaję ubezpieczeń, sprzedaję bezpieczeństwo. To moje motto zawodowe. Od 20 lat doradzam w zakresie ubezpieczeń i szukam indywidualnych rozwiązań. Moje biuro obsługuje przez cały tydzień sprawy i roszczenia moich klientów. Mam zespół specjalistów z zakresu prawa czy podatków, z którymi współpracuje od lat. Dlatego każdy klient może liczyć na pełne spektrum wsparcia.
Specjalizuję się także temacie sukcesji i współpracuję z ekspertami w tej dziedzinie, aby wyjaśniać klientom biznesowym, dlaczego proces sukcesyjny jest koniecznością ochrony naszego majątku i naszej rodziny. Współpracuję ze specjalistami podatkowymi, prawnikami, notariuszami czy doradcami kredytowymi. Dokształcam się w dziedzinie ubezpieczeń, ale także dzielę się swoją wiedzą z innymi. Założyłem Akademię Profesjonalnego Doradcy Ubezpieczeniowego ze swoim autorskim programem.
Jestem dziesięciokrotnym członkiem prestiżowej organizacji finansowej Million Dollar Round Table, jako jeden z najmłodszych. Zdobyłem ten tytuł 10-ciokrotnie, a to oznacza, że jestem dożywotnim członkiem MDRT. Do tej globalnej i najważniejszej branżowej organizacji należy tylko 1% doradców na świecie.

Dla mnie ubezpieczanie ludzi jest misją.
Lepszego i bezpiecznego dnia, Przemek Koch.

Wideo

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługi
Cena
Lokalizacja
Ogólna ocena