Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

RKB sp. z o.o. powstała w 2000 roku we Wrocławiu. Prowadzimy działalność brokerską w zakresie ubezpieczeń na podstawie zezwolenia Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń nr 803/00 z dnia 4 maja 2000 roku. Obecnie znajdujemy się w gronie wiodących brokerów ubezpieczeniowych w Polsce.

W ciągu 20 lat z największą starannością obsłużyliśmy tysiące klientów, negocjując umowy, likwidując szkody oraz angażując się w rozmowy i konferencje. Z naszych usług korzystają średnie oraz duże podmioty gospodarcze, w tym spółki giełdowe, które swój majątek lokują na terenie całej Polski oraz za granicą.

Od początku naszej działalności koncentrujemy się na potrzebach klientów oraz spełnianiu ich oczekiwań na jak najwyższym poziomie.

Misją naszej firmy jest efektywne zarządzanie ryzykiem biznesowym klienta związanym z jego majątkiem, flotą, procesami, zasobami ludzkimi i finansami. Nasi specjaliści wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń, prawa oraz ekonomii. W swojej pracy niezmiennie dbają o bezpieczeństwo klientów, wysoką jakość prowadzonych usług oraz przestrzeganie zasad etyki zawodu brokera.

W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie kwestii związanych z umowami ubezpieczenia. Zadbamy o bezpieczeństwo Twoich interesów, dzięki czemu będziesz mógł w pełni skupić się na rozwoju swojej działalności. Możesz polegać na naszym doświadczeniu – corocznie za naszym pośrednictwem wystawiane jest około 10 000 polis. Nasi specjaliści pomogą w zakresie:

  • przygotowania do zawarcia umów ubezpieczenia
  • wyboru najlepszej oferty
  • zawarcia umów ubezpieczenia
  • uczestniczenia w zarządzaniu i wykonywaniu umów ubezpieczenia
  • likwidacji szkód i dochodzeniu odszkodowań odszkodowań

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługi
Cena
Lokalizacja
Ogólna ocena