Polonia Biznes Klub

Polonia Biznes Klub

Poznajmy się bliżej! Polonia Biznes Klub to miejsce dla wszystkich przedsiębiorców chcących rozwijać swoją działalność biznesową na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym.

Celem Klubu jest zrzeszanie firm z różnych branż, ułatwiając im nawiązywanie relacji biznesowych, dzięki którym firmy mają okazję zwiększyć swoje możliwości sprzedażowe, zaprezentować swoje usługi, obniżyć koszty, a także poznać ciekawe osoby ze świata sportu, biznesu i kultury.

W Klubie Biznesu organizowane są śniadania, kolacje bądź lunche biznesowe. Odbywają się one cyklicznie raz w miesiącu. Udział w nich może wziąć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na obszar jej działania, branżę czy wielkość. Ponadto dla osób, które zdecydują się zostać członkami Klubu Biznesu, przewidziane są dodatkowe korzyści.
Przedsiębiorcy, którzy przyłączą się do Klubu będą mieli zagwarantowaną opiekę koordynatora, który pomoże im w nawiązywaniu kontaktów z innymi firmami.

Przedstawiciele Klubu organizują dla klubowiczów również zamknięte spotkania, podczas których poza rozmowami o biznesie mogą także brać udział w wyjazdach integracyjnych np. na mecze, uczestniczyć w spotkaniach ze znanymi sportowcami, w degustacjach alkoholi z różnych stron świata czy mierzyć się ze sobą w potyczkach sportowych.

Klub pomaga też przedsiębiorcom, którzy do niego wstępują w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży. Ponadto mogą oni reklamować swoje firmy w ogólnopolskim newsletterze. Do ich dyspozycji jest także portal, dzięki któremu mają możliwość szybkiego wyszukiwania klubowiczów z innych miast oraz nawiązywania z nimi pierwszych kontaktów.

Polonia Biznes Klub

Sprawdź również

Lista klubowiczów

Stainer

Stainer

Produkcja farb, tynków, systemów dociepleń, zapraw budowlanych, systemów czyszczących. Dystrybucja materiałów budowlanych do hurtowni, obsługa inwestycji.

Huta Szkła Gloss

Huta Szkła Gloss

Od 20 lat specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji pojemników do zniczy. To asortyment składający się z prawie 200 produktów. Wśród nich znajdziecie najbardziej popularne, a także nasze autorskie, zastrzeżone wzory. Wszystkie to wyroby najwyższej jakości.

Instalacje Marciniak

Instalacje Marciniak

Świadczymy usługi w zakresie innowacyjnych instalacji na terenie województwa Wielkopolskiego, Dolnośląskiego oraz Lubuskiego. Darmowe doradztwo i wycena.

Cerber Alarmy

Cerber Alarmy

Instalacje niskoprądowe, instalacje włamaniowe, instalacje pożarowe, monitoring, kontrola dostępu, oddymianie, sieć strukturalna, inteligentne domy usługi: przegląd gaśnic i hydrantów, pomiary instalacji elektrycznej i oświetlenia, usługi detektywistyczne

N Automation Group

N Automation Group

Automatyzacja procesów produkcyjnych Programowanie robotów offline i online Programowanie sterowników przemysłowych Zrobotyzowanie gniazd i całych linii produkcyjnych

Telewizja Leszno

Telewizja Leszno

Stacja TV

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x