Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Polonia Biznes Klub – nie szukaj daleko, warto nas poznać!

Polonia Biznes Klub – nie szukaj daleko, warto nas poznać!

PKB to projekt o zasięgu ogólnopolskim (wkrótce międzynarodowym) polegający na stworzeniu sieci klubów biznesu z wykorzystaniem potencjału klubów sportowych. Jednym z nich jest Polonia Biznes Klub. To miejsce dla tych przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoją działalność biznesową zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim. 

To świetna propozycja dla tych, którzy szukają nowych form nawiązywania kontaktów biznesowych opartych przede wszystkim na zaufaniu ale i prostych zasadach. Uczestnictwo w Polonia Biznes Klubie pozwala korzystać z możliwości wszystkich funkcjonujących w projekcie klubów. Celem poszczególnych klubów jest zrzeszanie firm z różnych branż i o różnym potencjale oraz ułatwianie im nawiązywania relacji biznesowych. 

Dzięki temu firmy będące ich uczestnikiem zwiększają swój potencjał sprzedaży, prezentują swoje usługi, obniżają koszty czy znajdują możliwości rozwiązywania problemów. Nie bez znaczenia jest okazja do świetnej zabawy, ciekawych spotkań, wyjazdów integracyjnych połączonych z możliwością poznania gwiazd sportu. Dzięki autorskim rozwiązaniom błyskawicznie rośnie liczba transakcji pomiędzy partnerami z danego klubu biznesu ale również pomiędzy klubowiczami z całej Polski.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *