Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
ZAMKNIĘTE SPOTKANIE PKB POZNAŃ Lipiec 2020

ZAMKNIĘTE SPOTKANIE PKB POZNAŃ Lipiec 2020

W spotkaniu udział wzięli Partnerzy z klubu PKB Poznań, PKB Bydgoszcz oraz zaproszeni właściciele kilku wielkopolskich firm.

Miejsce:

  Hotel Sheraton Poznań

23 lipca 2020r. w Hotelu Sheraton w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie Partnerów PKB Poznań, podczas którego zarówno firmy z poznańskiego klubu wraz z zaproszonymi gośćmi mieli okazję do konkretnej pracy, wymiany doświadczeń biznesowych oraz znaleźć odpowiedź na swoje potrzeby.

Zamknięte spotkania organizowane są tylko dla Partnerów PKB. Jest to najlepsze miejsce aby w jednym miejscu spotkać się z kilkudziesięcioma przedsiębiorcami i wspólnie omawiać swoje potrzeby i możliwości. Jest to oczywiście świetna okazja do integracji.

pełna relacja z wydarzenia:

https://www.facebook.com/PKBPOZNAN/posts/973843939695218

Takie spotkania odbywają się w naszym klubie raz w miesiącu.

Zapraszamy do Poznania !

Photo: Sławomir Drapiński drapinski.com

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *