Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Witamy nowego Klubowicza firmę – Wegafarm Plucińscy Sp. K.

Witamy nowego Klubowicza firmę – Wegafarm Plucińscy Sp. K.

Jest nam niezmiernie miło powitać w gronie Klubowiczów Partnerskich Klubów Biznesu Firmę Wegafarm Plucińscy Sp. K.

Wegafarm Plucińscy Sp. K. to firma z polskim kapitałem, którą tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Dzięki zdobytym umiejętnościom i doświadczeniu Firma jest w stanie nie tylko analizować rynek, ale przede wszystkim go kreować przedstawiając najlepsze rozwiązania technologiczne i formuły suplementów diety podczas ich produkcji.

Dokłada wszelkich starań, aby produkt finalny był zawsze najwyższej jakości, zaczynając od produkcji, poprzez transport i magazynowanie w kontrolowanych warunkach chłodniczych.

W ramach konsultacji współpracuje z liczną grupą technologów produkcji, a wizualną stronę produktów zapewnia współpraca z najlepszymi biurami projektowania graficznego oraz drukarniami. Dumą Firmy jest też fakt, iż niemal wszystkie produkty są produkowane w Polsce.

Firma oferuje najwyższej jakości usługi związane z produkcją kontraktową suplementów diety.

W swoim portfolio znajduje się ponad 100 produktów w marce “Wegafarm” dystrybuowanych w wybranych sieciach aptecznych w całej Polsce. W ofercie znajdują się suplementy diety, wyroby medyczne, a także środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Witamy bardzo serdecznie.

Więcej informacji – https://wegafarm.pl/

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *