Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Witamy nowego Klubowicza firmę – EBURY

Witamy nowego Klubowicza firmę – EBURY

Ebury to globalna instytucja płatnicza, mająca status instytucji pieniądza elektronicznego. Specjalizuje się w usługach finansowych dla sektora MSP i dużych przedsiębiorstw. 

Zespół fintechu, liczący ponad 1 200 specjalistów, pracuje w niemal 30 oddziałach oraz biurach zlokalizowanych w ponad 20 krajach na czterech kontynentach. Komentarze i wielokrotnie nagradzane za trafność raporty walutowe analityków instytucji zapewniają przedsiębiorcom komfort i możliwość skoncentrowania się na prowadzeniu własnego biznesu.

Eksporterzy i importerzy mogą w Ebury korzystać z kont dla firm w ponad 35 lokalnych walutach w ponad 20 krajach, w tym w Hong Kongu, Kanadzie, Australii, na Węgrzech oraz w Wielkiej Brytanii. Firma umożliwia transakcje w ponad 130 walutach, w tym wielu walutach odległych krajów (m.in. chiński juan, rosyjski rubel, czeska i szwedzka korona, lira turecka, rupia indyjska, real brazylijski, tajski bat, meksykańskie peso).

W ciągu ostatnich lat Ebury otrzymało wiele nagród za kompetencje w zakresie rozliczeń międzynarodowych, które sprawdziło do tej pory ponad 50 tysięcy importerów i eksporterów, w tym ponad 2 tysiące firm z Polski. Własne centrum IT w Maladze (Hiszpania) oraz Londynie (Wielka Brytania) dostarcza klientom bezpieczne i innowacyjne rozwiązania technologiczne, w tym najwyższej jakości platformę online. Firma współpracuje z wiodącymi światowymi instytucjami finansowymi. Uczestniczy w najważniejszych globalnych inicjatywach dotyczących rozwoju ekosystemu płatniczego, jak np. SWIFT gpi.

Gwarancją bezpiecznej współpracy z Ebury jako regulowaną instytucją pieniądza elektronicznego jest działalność pod nadzorem Narodowego Banku Belgii w Unii Europejskiej oraz FCA (brytyjskiego odpowiednika KNF) w Wielkiej Brytanii. Ebury otrzymało certyfikat ISO 27001.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *