Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Witamy nowego Klubowicza BNP Paribas Wealth Management

Witamy nowego Klubowicza BNP Paribas Wealth Management

Jest nam niezmiernie miło powitać w gronie Klubowiczów Partnerskich Klubów Biznesu: Bank BNP Paribas Wealth Management.

Bank BNP to znana marka na polskim rynku bankowości. Oferuje Klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Przedsiębiorstwom mikro, MŚP i korporacjom dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym.

Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci banku mogą również korzystać z usług doradztwa inwestycyjnego.

Misją Banku BNP Paribas Wealth Management jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą Klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę.

BNP Paribas Wealth Management po raz drugi z rzędu otrzymał tytuł Best Private Bank in Poland w międzynarodowym konkursie Global Private Banking Innovation Awards. Nagrody przyznawane są przez wydawcę magazynów The Global Private Banker i The Digital Banker w oparciu o kryteria ilościowe i jakościowe, a także opinie grona ekspertów.

Cieszymy się, że do naszego grona dołączyła tak znakomita marka i rozpoznawalna marka jaką jest Bank BNP.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *