Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
To było wyjątkowe wydarzenie. Gala Biznesu i Sportu w Legnicy.

To było wyjątkowe wydarzenie. Gala Biznesu i Sportu w Legnicy.

Partnerskie Kluby Biznesu zorganizowały w Hotelu Qubus w Legnicy prestiżową Galę Biznesu i Sportu, w której wzięli udział biznesmeni z Legnicy i okolic, ale byli także partnerzy z wielu innych regionów.

PKB to organizacja, która powstała na bazie Klubu Biznesu Miedzi Legnica, który założył ówczesny wiceprezes klubu Radosław Rogiewicz. – Pozostaliśmy wierni wartościom sportowym, bo uważam, że duch sportu bardzo pomaga w biznesie – mówi Radosław Rogiewicz. – Dzięki naszej działalności do klubów trafiają dodatkowe środki a to pozwala na szkolenie dzieciaków i realizowanie sportowych pasji przez młodych ludzi.

Rzeczywiście – kluby sportowe są obecne w działalność PKB. Nie tylko współtworzą organizację, ale mogą liczyć na kontakty z przedstawicielami biznesu i są wspierane na wiele sposobów. – Przyszły rok może być bardzo trudny, bo kondycja samorządów jest coraz gorsza a to one są dla wielu klubów głównym źródłem środków na prowadzenie działalności – analizuje Radosław Rogiewicz. – Nie ma jednak sensu załamywać rąk, tylko trzeba wziąć się do pracy. PKB mocno wspiera kluby. Uczymy na przykład jak rozmawiać z biznesem, jak zdobywać sponsorów, co jest atutem w takich rozmowach, jakie czyhają podczas nich pułapki i jak sobie z nimi radzić. Warto wziąć sprawy w swoje ręce a nie czekać co przyniesie los.

Ale to oczywiście tylko fragment z bogatej propozycji działań PKB. Jest ona skierowana także do biznesu: firm poszukujących nowych możliwości biznesowych, nowych kontaktów, rynków zbytu swoich produktów i usług. Warte podkreślenia są bliskie relacje z fundacji szukającymi wsparcia finansowego na swoją działalność. – To wsparcie dla organizacji pomocowych jest dla nas niezwykle ważne, tak jak rozwój PKB. I dlatego rozszerzamy pole naszych działań. Już, na przykład, współpracujemy z wieloma podmiotami zagranicznymi – wymienia Radosław Rogiewicz. – W zasadzie możliwości współpracy są nieograniczone.

Gala zgromadziła w sali balowej Hotelu Qubus blisko 130 osób. Współorganizatorami były również kluby sportowe: MKS „Ikar” Legnica, „UKS Dziewiątka” Legnica, „Mewa” Kunice, oraz Fundacja ESPA.

Gościem wydarzenia był gospodarz miasta Legnica pan prezydent Tadeusz Krzakowski. – Trudno przecenić rolę jaką odgrywa Radosław Rogiewicz i PKB dla łączenia przedsiębiorców, wspierania ich biznesów, ponieważ skupiając legnicki biznes pomaga lepiej, sprawniej i skuteczniej funkcjonować – mówił prezydent Krzakowski.

Podczas gali wręczono podziękowania dla Klubowiczów Partnerskich Klubów Biznesu, za wkład we wspieranie inicjatyw sportowych i społecznych. Przedstawiciele legnickich klubów MKS „Ikar”, UKS „Dziewiątka” również wręczyli podziękowania za nieocenione i ogromne wsparcie swoim sponsorom.

Podziękowania złożył także prezes Fundacji ESPA Norbert Palimąka, który podziękował osobom prywatnym oraz instytucjom za wspieranie jego fundacji.

– PKB wciąż się rozwijają, codziennie wydarza się coś, co sprawia, że nasza organizacja staje się lepsza – mówi Radosław Rogiewicz. – Potrzebujesz sprawdzonych dostawców lub odbiorców? Zazwyczaj znajdziesz ich u nas dzięki kontaktom naszych partnerów. Chcesz szybciej rozwiązywać swoje problemy? Koledzy, którzy już je rozwiązali podzielą się swoimi doświadczeniami albo odpowiedzi znajdziesz na naszych webinarach. Szukasz nowych kontaktów biznesowych w Polsce i na świecie? Proszę bardzo – współpracujemy z biznesem w 19 krajach świata. Chciałbyś zwiększyć sprzedaż swoich produktów? Tylko transakcje między współpracującymi z PKB firmami są warte kilkadziesiąt milionów złotych a to nie koniec możliwości. Szukasz nowych inwestorów lub partnerów biznesowych? Często znajdziesz ich u nas.

Jak można znaleźć się w tym doborowym gronie? – To jest naprawdę proste. Wystarczy przyjść na jedno z naszych spotkań, które średnio co trzy tygodnie odbywają się w Qubusie, albo odnaleźć nas w Internecie – wyjaśnia Radosław Rogiewicz. – Jesteś przedstawicielem klubu sportowego i poszukujesz nowych sponsorów, chcesz dowiedzieć się jak skuteczniej przekonywać przedsiębiorców do wspierania Twojego klubu dając im realne korzyści biznesowe czy chcesz utrzymać obecnych sponsorów w swoim klubie to zapraszamy. Zwłaszcza w tych trudnych czasach, bo obawy, które chyba wszystkim nam towarzyszą nie są, niestety, bezpodstawne. Siła w grupie koniecznie – kończy Rogiewicz.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *