Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
PKB stwarza kolejne zagraniczne możliwości dla polskich przedsiębiorców

PKB stwarza kolejne zagraniczne możliwości dla polskich przedsiębiorców

W dniach 13 – 16 sierpnia już po raz drugi odwiedziliśmy Czarnogórę, gdzie odbyliśmy wiele owocnych spotkań biznesowych, dzięki którym Polscy przedsiębiorcy będą mieli okazję do inwestycji oraz sprzedaży swoich produktu w tym przepięknym kraju.

Wyjazd rozpoczęliśmy od spotkania z Prezesem Czarnogórskiej Izby Gospodarczej. Podczas spotkania ustaliliśmy jakie branże w pierwszej kolejności będą promowane na rynku czarnogórskim, który jest bardzo otwarty na polskich przedsiębiorców. Dlatego, aby jak najbardziej ułatwić naszym przedsiębiorcom możliwość zaistnienia na rynku czarnogórskim w dniach 04 – 08.10.2022 zostanie zorganizowany wyjazd, którego celem będzie nawiązanie pierwszych relacji, kontaktów biznesowych z czarnogórską społecznością biznesu.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące wyjazdu będą publikowane na naszych kanałach social media oraz na stronie internetowej. Specjalnie na to wydarzenie zostanie również stworzona strona, na której wszystkie zainteresowane osoby będą mogły zarejestrować się na wyżej wspomniany wyjazd.

Kolejnym punktem wyjazdu było spotkanie z Prezesem jednego z czarnogórskich klubów sportowych. Celem spotkania było nawiązanie współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu oraz pomoc w rozwoju oraz zarządzaniu klubem.

Warto dodać, iż właścicielem klubu jest największy deweloper na rynku czarnogórskim, który będzie realizował bardzo dużą inwestycję budowy apartamentów. Dzięki nawiązanej współpracy polskie firmy będą miały okazję zaistnieć na rynku dostarczając niezbędne do budowy oraz wyposażenia apartamentów produkty oraz materiały.

Po owocnych spotkaniach z Prezesem Czarnogórskiej Izby Gospodarczej oraz Prezesem klubu przyszedł czas na oglądanie apartamentów pod inwestycje, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klubowiczów, którzy również podczas tego wyjazdu byli z nami i z bliska przyglądali się apartamentom w które można zainwestować. Czarnogóra to świetne miejsce na spędzanie czasu wakacyjnego. W sezonie urlopowym Czarnogóra jest bardzo obleganym miejscem co stwarza bardzo dobre warunki pod wynajem w/w apartamentów. Dlatego podczas naszego wyjazdu dniach 04 – 08.10 jednym z punktów będzie możliwość oglądania apartamentów, które będą przeznaczone do nabycia w celach inwestycyjnych.

Podsumowując wyjazd był bardzo intensywny. Odbyliśmy bardzo wiele spotkań, które z pewnością przyniosą wiele korzyści biznesowych polskim przedsiębiorcą.

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów social media oraz do dołączenia do zamkniętej grupy, gdzie już teraz można obserwować apartamenty, w które można zainwestować.

Link do grupy – https://www.facebook.com/groups/411236140904098

Już wkrótce więcej szczegółowych informacji.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *