Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Nowa firma w PKB Poznań – MD Labels

Nowa firma w PKB Poznań – MD Labels

Witamy w naszym gronie Złotego Klubowicza – cyfrowa drukarnia etykiet MD Labels.

Myślisz o tym, aby poprawić wizualną jakość etykiet na swoich produktach? Nasz nowy Partner dzięki najnowszym technologiom zapewni na bardzo wysokim poziomie numerowanie, lakierowanie, laminowanie, złocenie oraz pełną personalizację drukowanych etykiet.

????Produkcja etykiet -niespotykane możliwości druku cyfrowego, przy wsparciu wyspecjalizowanej kadry grafików oraz doświadczonych drukarzy dają 100 % pewność spełnienia wszystkich Państwa wymagań. Wysokonakładowe zlecenia drukujemy tradycyjną metodą fleksograficzną.
????Producent etykiet samoprzylepnych musi w pełni zadbać o klienta, zapewniając mu stały kontakt, fachowe doradztwo i możliwość wyboru najkorzystniejszych dla niego rozwiązań. Z tego powodu nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez cały czas realizacji zamówienia.

Dlaczego wybrać drukarnię cyfrową?
Hybrydowy druk cyfrowy to najwyższa jakość i elastyczność. Decydując się na druk metodą tradycyjną musisz liczyć się z wysokimi kosztami startowymi oraz materiałów, jak i długim czasem pracy, co sprawia, że wydruk niewielkich serii tym sposobem jest nieopłacalny. Technologie cyfrowe pozwalają na elastyczność i szybką realizację zleceń, dzięki wyeliminowaniu czasochłonnych czynności związanych z przygotowaniem druku .

Zapraszamy do biznesowych rozmów z naszym nowym Partnerem!
 

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *