Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
NOWA FIRMA W PKB POZNAŃ – AQUA SYSTEM.

NOWA FIRMA W PKB POZNAŃ – AQUA SYSTEM.

WITAMY W NASZYM GRONIE NOWEGO KLUBOWICZA

AQUA System to wiodąca marka w dziedzinie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza. Zapewnia najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność!
 
Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie:
???? dostarczania krystalicznie czystej wody pitnej,
???? zmiękczania wody,
???? odżelaziania oraz wszelkiego typu systemów filtrujących, które pozwalają oczyścić każdą wodę ze szkodliwych związków chemicznych i mikrobiologicznych.

Współpracujemy z:
???? firmami
???? klientami indywidualnymi,
???? podmiotami samorządowymi
na terenie całego kraju. Nasze produkty znajdziecie Państwo w prywatnych domach, przedszkolach, biurach, restauracjach, placówkach służby zdrowia, klubach sportowych, wszędzie tam, gdzie obecny jest człowiek.

Jak to działa?????

Oferowane i rozpowszechniane przez nas urządzenia opierają się na podłączeniu do istniejącej sieci wodociągowej i filtracji wody bezpośrednio przed jej spożyciem, co gwarantuje bezpieczeństwo i świeżość spożywanej wody.

❗️
Zapomnijmy o niezdrowej wodzie mineralnej w plastikowych butelkach oraz przestarzałych dystrybutorach butlowych, traceniu powierzchni magazynowej, wysokich kosztów zakupu wody czy terminarzu dostaw.

Firma AQUA System zapewnia doradztwo techniczne i dobór odpowiednich systemów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Witamy na pokładzie Partnerskie Kluby Biznesu Poznań

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *