Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Mecz charytatywny Weterani FC Barcelona kontra Przyjaciele Przylądka Nadziei

Mecz charytatywny Weterani FC Barcelona kontra Przyjaciele Przylądka Nadziei

  • Zostań partnerem największego wydarzenia charytatywnego 2021 • Zafunduj niesamowite przeżycia klientom, kontrahentom i pracownikom • Zagraj w meczu przeciwko zawodnikom legendarnej FC Barcelona i pomóż dzieciom z kliniki onkologicznej w pokonaniu raka!

Ponad 80% dzieci chorych na raka można wyleczyć.Znakomici sportowcy postanowili dołożyć swoją cegiełkę do tego niezwykłego celu.Zapraszamy również Państwa do naszej drużyny!W sierpniu 2021 roku w niewielkim Wąsoszu, niedaleko Wrocławia, dojdzie do niesamowitego wyda- rzenia charytatywnego. Na zaproszenie jedynej w swoim rodzaju, „eksportowej” drużyny piłkarskich oldboyów Orla Wąsosz przyjadą do Polski zawodnicy BarçaJugadors.

Oficjalnej drużyny weteranów słynnej FCBarcelona. Żeby rozegrać towarzyskie spotkanie.Będzie to rewanż za niezapomniany mecz, rozegrany we wrześniu 2019 roku na stadionie w Wąsoszu:•      https://www.facebook.com/przyladeknadziei/posts/10156630779741134•      https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=8y27f1dOtw0•      https://agrupaciojugadors.fcbarcelona.es/es/noticias/1336119/Również tym razem cel jest piękny i ważny: pomoc dla dzieci chorych na raka, które leczą się w klinice onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

Co roku o zdrowie walczy tutaj 2000 małych pacjentów z całej Polski. We wrocławskiej klinice wykonywany jest także co drugi przeszczep szpiku w Polsce, ratujący życie dzieciom chorym na białaczkę.Pieniądze zebrane podczas meczu i wszystkich wydarzeń towarzyszących będą przeznaczone na sfinansowanie drogich, nierefundowanych leków i terapii oraz zapewnienie opieki na najwyższym, światowym poziomie.Tym razem przeciwko gościom z Hiszpanii wystawić chcemy równie wyjątkowy skład, złożony z:  •      zawodników klubu Orla Wąsosz•      byłych reprezentantów piłkarskiej kadry Polski•      przyjaciół PrzylądkaNadziei.Zachęcamy   do  objęcia      jednego  z  pakietów  Partnera     wydarzenia.Kontakt:Stowarzyszenie Orla WąsoszIreneusz Grabowski, igor.grab@poczta.onet.pl, +48 665 275 034, +48 735 241 901Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą NowotworowąBartłomiej Dwornik, bartlomiej.dwornik@naratunek.org, +48 662 239 879

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *