Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

MaWo Group oferuje usługi dotyczące rozliczania pracy kierowców oraz obsługi księgowej i kadrowej.

Prowadzimy także obsługę prawną i szkoleniową dla firm transportowych. Zajmujemy się także obsługą pracowników delegowanych do pracy za granicą. Stworzyliśmy, jako pierwsza firma w Polsce, Numer Alarmowy na abonament,  pomoc dla kierowców i właścicieli firm transportowych poruszających się po całej Europie. MaWo Group używa nowych technologii i tworzy narzędzia IT dla transportu.

Firma MaWo powstała z pasji do samochodów ciężarowych, transportu i chęci radzenia sobie z przepisami dotyczącymi transportu. Mariusz Frąc i Wojciech Romaniuk założyli wspólnie firmę w 2009 roku, pod nazwą Tacho – TIR, która później przekształciła się w MaWo Group. Spotkali się podczas studiów. Mariusz Frąc już wtedy prowadził własną działalność gospodarczą o profilu transportowym. Po zakończonej nauce, Wojciech Romaniuk pracował w firmie logistycznej w Anglii, ale postanowił wrócić, połączyć siły z kolegą ze studiów. Tym samym, zaczęła się historia jednej z największych firm obsługujących transport w Polsce.

Pierwszą usługą, którą zaoferowało MaWo była ewidencja czasu pracy kierowcy oraz przygotowanie firm do kontroli przeprowadzanej przez Inspekcję Transportu Drogowego. Dzisiaj MaWo Group oferuje kilkanaście usług i produktów zapewniających kompleksową obsługę firm transportowych.  Klienci doceniają fakt, że nasza firma dostosowuje się do potrzeb rynku transportowego i reaguje na zmiany bardzo szybko.

Następnie do grupy MaWo, swoją wiedzę z zakresu księgowego i  kadrowego, wniósł Krzysztof Dybo – specjalista ds. księgowych, który stworzył kancelarię podatkową wyspecjalizowaną w prowadzeniu księgowości transportowej, ale nie tylko, księgowo i kadrowo obsłużymy każdą firmę.

W ostatnim etapie MaWo Group stworzyła gałąź usług wspomagających prowadzenie działalności transportowej zagranicą związanej ze zgłaszaniem pracowników na zagraniczne platformy, tłumaczeniami dokumentów i rozmów w pięciu językach.

 

Siedziba Kancelarii Podatkowej znajduje się w Lubinie, gdzie mieści się dział księgowo-kadrowy.

Biuro rozliczeń czasu pracy kierowców, sprzedaży i zgłoszeń IMI / SPISPI / licencji transportowych znajduje się w Raszówce.

Oddziały firmy znajdują się także w Warszawie, Rzeszowie i Gdańsku.

 

Zapraszamy do kontaktu

Wideo

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługi
Cena
Lokalizacja
Ogólna ocena

Kontakt MaWo

Teraz nieczynne

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 07:00 - 15:00
  • Wtorek 07:00 - 15:00
  • Środa 07:00 - 15:00
  • Czwartek 07:00 - 15:00
  • Piątek 07:00 - 15:00
  • SobotaZamknięte
  • NiedzielaZamknięte