Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Działalność firmy LUMEL w obszarze produkcji urządzeń automatyki przemysłowej rozpoczęliśmy w 1953 r. Wysokie standardy produkcji, własny Dział Badań i Rozwoju oraz stworzenie innowacyjnych rozwiązań przełożyły się na pozycję firmy LUMEL. W trakcie każdego roku umacniamy się, jako wiodąca firmy z branży energetycznej nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

Osiągnięcie statusu jednego ze światowych liderów w produkcji przetworników, analizatorów parametrów sieci i mierników analogowych nie zatrzymało naszej chęci rozwoju. Jednocześnie nastąpił wzrost sektora Zielonej Energii. Stąd też została podjęta decyzja o poszerzeniu kompetencji firmy LUMEL również w tym obszarze.

W zakresie Odnawialnych Źródeł Energii stworzyliśmy kompleksową ofertę zawierającą fotowoltaikę i urządzenia produkowane przez LUMEL. Przełożyło się to na unikalne rozwiązania z zakresu mikroinstalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych, jak i dużych instalacji fotowoltaicznych dla przemysłu, rolnictwa i obiektów komercyjnych. Fotowoltaika od firmy LUMEL to także magazyny energii elektrycznej, stacje ładowania pojazdów oraz dedykowane i zaawansowane systemy do optymalizacji i zarządzania energią elektryczną.

Dlatego dzięki takiemu podejściu nasi klienci zyskują nie tylko tanią i ekologiczną energię, ale również możliwość jej wykorzystania w możliwie najlepszy sposób. Co przekłada się wymiernie na redukcję kosztów.

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługi
Cena
Lokalizacja
Ogólna ocena