Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Firma Kampo, znajdująca się w Zębowicach, działa w branży transportowej oraz serwisowej. Została założona w 2005 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Kampo specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie, oferując usługi na terenie Europy, w szczególności w Niemczech, Włoszech, Czechach, Belgii i Holandii. Firma prowadzi także serwis naprawczy dla ciężarówek i naczep wszystkich marek.

Kampo kładzie duży nacisk na profesjonalizm oraz kulturę pracy, dbając o dobro klientów i zapewniając pomoc na najwyższym poziomie. Motto firmy brzmi: “Niemożliwe rzeczy naprawiamy od razu, na cuda trzeba chwilę poczekać

 

Kampo prowadzi także projekt Getthebox:

Getthebox to aplikacja mobilna i platforma internetowa, która łączy nadawców przesyłek z kierowcami. Umożliwia szybkie i wygodne nadawanie oraz odbieranie przesyłek, niezależnie od ich wielkości. Nadawcy mogą wystawić przesyłkę, określić jej trasę oraz zaoferować wynagrodzenie, a kierowcy mogą wyszukiwać przesyłki na trasie swojej podróży, zarabiając dodatkowe pieniądze. Platforma zapewnia bezpieczeństwo transakcji poprzez skanowanie kodów QR i oferuje niską prowizję.

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługi
Cena
Lokalizacja
Ogólna ocena