Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

CarsOnNet – Twój sprawdzony partner w zakupie i sprzedaży samochodu

Szukasz pewnego samochodu używanego? Prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz samochodu dla siebie, rodziny, firmy, a może na handel? Zależy Ci na faktycznym stanie pojazdu i gwarantowanym przebiegu?
Platforma CarsOnNet daje Ci możliwość dostępu do właśnie takich aut, szczegółowo opisanych przez niezależnych ekspertów. Każdego dnia pojawiają się u nas tysiące nowych ofert aut poleasingowych, z flot i wypożyczalni z całej Europy, a także samochodów promowanych przez nas.

Wybierasz auto, składasz ofertę i kupujesz pewnie i prosto ze źródła. CarsOnNet z siedzibą w Polsce jest gwarantem bezpiecznego zakupu i terminowej dostawy pojazdu. Nie jesteśmy pośrednikiem. Każde wylicytowane auto kupujesz od nas, niezależnie od kraju pochodzenia czy miejsca przebywania.

Chcesz bezpiecznie i sprawnie sprzedać nam swój samochód?
CarsOnNet pomoże Ci również łatwo i bezpiecznie sprzedać Twoje auto, oferując je na naszych aukcjach użytkownikom nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Zwiększasz w ten sposób szanse na uzyskanie lepszej ceny i szybszej sprzedaży!

Jeżeli udostępnisz nam dane swojego pojazdu, my zajmiemy się resztą. Za darmo wystawimy go na naszych aukcjach i po ich zakończeniu powrócimy do Ciebie z najwyższą ofertą zakupu. Godzisz się na proponowaną przez nas cenę? Super! Dokonujemy płatności i odbieramy samochód bez jakichkolwiek opłat.

Wystawiając swój pojazd na naszych aukcjach, nie musisz rezygnować z równoczesnego oferowania go na innych platformach. Na koniec aukcji to Ty zdecydujesz, komu chcesz sprzedać swój samochód.

Pozdrawiamy,
Zespół CarsOnNet
www.carsonnet.com
info@carsonnet.com
tel. +48 732 123 251

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługi
Cena
Lokalizacja
Ogólna ocena