Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Kolejni Przedsiębiorcy dostrzegają korzyści ze współpracy z PKB Legnica

Kolejni Przedsiębiorcy dostrzegają korzyści ze współpracy z PKB Legnica

W ubiegłym tygodniu, a dokładnie 16.02.2022 w Legnicy w Hotelu Qubus**** odbyło się kolejne spotkanie Klubowiczów PKB Legnica.

Świetna atmosfera, merytoryka, wartościowe konakty, to tylko kilka rzeczy, które czekają na uczestników naszych spotkań. Dowodem na świetny klimat oraz możliwości biznesowe niech będzie fakt, że nas pub, w któym organizujemy spotkania był pełny (zabrakło miejsc siedzących) a po spotkaniu, aż 6 nowych Przedsiębiorców dołączyło do naszego projektu.

Podczas naszych spotkań jak już wspomnieliśmy wcześniej a naszych Klubowiczów czeka świetna astmosfera oraz moc atrakcji. Tym razem nasi uczestnicy mogli wziąć udział w pokazie oraz degutacji rumu.

Jeżeli Ty również chcesz korzystać z możliwości jakie oferujemy to koniecznie musisz pojawić się na naszym kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już 02.03.2022 o godz. 17:00 w Irish Pub w Hotelu Qubus**** w Legnicy.

Chcesz dowiedzieć się więcej już teraz?

Skontaktuj się z nami – +48 661 112 445

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *