Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Spotkanie on-line grupy budowlano – inwestycyjnej PKB Legnica

Spotkanie on-line grupy budowlano – inwestycyjnej PKB Legnica

Spotkanie on-line grupy budowlano - inwestycyjnej PKB Legnica
Spotkanie stacjonarne
19 Aug 18:00

Spotkanie on-line grupy budowlano - inwestycyjnej PKB Legnica

place On-line expand_more
Zorganizowane przez arrow_forward_ios PKB Legnica

Zapraszamy serdecznie na specjalistyczne spotkanie online Grupy Budowlano-Inwestycyjnej, które stanowi idealną platformę dla przedsiębiorców i firm dążących do rozwinięcia swojej obecności na rynku budowlano-inwestycyjnym.

To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, strategii oraz najlepszych praktyk dotyczących efektywnego dotarcia ze swoimi produktami i usługami do firm działających w branży budowlanej i inwestycyjnej.

Podczas tego spotkania, uczestnicy będą mieli szansę:

  1. Dzielić się doświadczeniami: Udział ekspertów i praktyków z różnych segmentów rynku budowlanego i inwestycyjnego pozwoli na wymianę cennych wskazówek i strategii dotyczących efektywnej współpracy. Pozwoli to na zrozumienie specyfiki i wymagań tego sektora.
  2. Rozwijać sieć kontaktów biznesowych: Spotkanie stworzy idealne warunki do nawiązywania nowych relacji biznesowych i poszerzenia sieci kontaktów z przedsiębiorcami i specjalistami zainteresowanymi rynkiem budowlano-inwestycyjnym.
  3. Poznawać case studies i realne przykłady: Prezentacje przypadków i projektów zrealizowanych w branży budowlanej i inwestycyjnej dostarczą praktycznej wiedzy i inspiracji do dalszych działań.
  4. Dyskutować o wyzwaniach i rozwiązaniach: Uczestnicy będą mieli możliwość podjęcia dyskusji na temat typowych wyzwań w obszarze współpracy na rynku budowlano-inwestycyjnym oraz wspólnego szukania skutecznych rozwiązań.

To spotkanie jest dedykowane szczególnie dla tych przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnych sposobów na zwiększenie swojej widoczności i działalności w obszarze budowlano-inwestycyjnym. Oferuje ono unikalną perspektywę i wgląd w specyfikę współpracy z firmami działającymi w tej branży, otwierając nowe ścieżki rozwoju i ekspansji dla Twojego biznesu.

Dołącz do nas i bądź częścią tej inspirującej wymiany doświadczeń, która może otworzyć nowe horyzonty dla Twojej działalności gospodarczej. To spotkanie to klucz do rozwoju Twojej firmy i efektywnego dotarcia do kluczowych graczy na rynku budowlano-inwestycyjnym.

Biorę udział
Scan QR Code