Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Blog

Latest News
Dołączył do naszego grona kolejny Klubowicz. Witamy QUBUS HOTEL**** LEGNICA

Dołączył do naszego grona kolejny Klubowicz. Witamy QUBUS HOTEL**** LEGNICA

 Sieć Qubus Hotel działa w Polsce od 1996 roku, rozwijając grupę nowoczesnych hoteli dla biznesu oraz turystów indywidualnych w 11 polskich miastach.

Qubus Hotel to gwarancja komfortowych warunków do wypoczynku i pracy. W 11 obiektach 3 i 4 gwiazdkowych, posiadamy 1210 pokoi i 46 sal konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny. W naszych obiektach znajdują się również ekskluzywne restauracje, a w wybranych hotelach Goście mogą skorzystać z lobby barów i bogatej oferty fitness (baseny, sauny, siłownie, pokoje relaksacyjne).
Sieć Qubus Hotel, to także synonim jakości usług. Bardzo ważni są dla nas także nasi pracownicy, o czym świadczy przyznawany nam certyfikat Inwestor w Kapitał Ludzki.

Sieć Qubus Hotel jest stabilną na rynku marką, która systematycznie rozwija swoje obiekty. Wysoki standard, specjaliści z dużym doświadczeniem w branży oraz efektywne mechanizmy wspierające zarówno działalność operacyjną hotelu, jak również ich sprzedaż, to atuty wyróżniające Qubus Hotel na rynku hotelarskim w Polsce.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *