PKB Wrocław

PKB Wrocław

PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU WROCŁAW stanowią grono zaufanych firm, które poprzez kooperację, wzajemnie wsparcie i rekomendacje osiągają efekt synergii, generowania dodatkowych korzyści materialnych i niematerialnych.

PKB Wrocław skupia i integruje lokalne środowisko biznesowe, wśród założeń ma promocję etyki i dobrych praktyk biznesowych, weryfikację rzetelności, zwiększenie bezpieczeństwa działania w grupie w obliczu ryzyka rynkowego, promuje zdrowy tryb życia i krzewienie kultury fizycznej – z tego powodu jest inicjatywą wsparcia dla kilku organizacji sportowych (Piłkarskiej Akademii Mistrzów Olympic oraz Klubu Szachowego Polonia Wrocław), a także organizacji charytatywnych.

 

PKB Wrocław jest organizatorem, współorganizatorem i partnerem szeregu wydarzeń biznesowych, kulturalnych, integracyjnych. Pierwszym podstawowym narzędziem są największe w kraju comiesięczne spotkania biznesowe, które gromadzą średnio osiemdziesięciu uczestników, z których gros stanowią za każdym razem nowe firmy.

 

Ponadto każdy Klubowicz/Partner bierze udział w spotkaniach zamkniętych tylko dla członków Klubu, które przyjmują różne formy – m.in. warsztatów biznesowych, spotkań tematycznych, wizyt lokalnych, czy eventów integracyjnych wokół sportu i kultury.

 

Nasz adres: Aleja Wiśniowa 47 pok. 24/25 53-126 Wrocław

PKB Wrocław

Sprawdź również

Lista klubowiczów

KWP Kompleksowe Wsparcie Przemysłu

KWP Kompleksowe Wsparcie Przemysłu

Kompleksowa obsługa przemysłu to główny element oferty KWP Poland. Kluczowym aspektem są dla nas relokacje maszyn. Oferujemy również wynajem podnośników oraz sprzedaż podnośników, serwis podnośników oraz przygotowanie maszyn do przeglądów i rejestracji w UDT. Nie mniej ważne są dla nas szkolenia dla operatorów maszyn. Warto jednak zapoznać się ze szczegółami i sprawdzić,

Ecodynamic

Ecodynamic

Firma Ekodynamic to niekwestionowany lider, jeśli chodzi o sprzedaż i wynajem hali namiotowych oraz magazynowych. Nowoczesne hale namiotowe mogą być z powodzeniem instalowane na wolnym powietrzu i wykorzystywane w różnych okolicznościach. Zdecydowanie najczęściej hale namiotowe wykorzystywane są w miesiącach wiosennych i letnich, ale oprócz tego można z nich z powodzeniem korzystać

Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy

Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy

Jesteśmy producentem części maszyn wykorzystywanych w przemyśle maszynowym, tytoniowym, samochodowym, kolejowym i rolniczym. ZMM specjalizuje się w wytwarzaniu detali wysoko precyzyjnych w produkcji jednostkowej, mało oraz średnio seryjnej. Do naszych głównych produktów należą: • koła zębate, • koła łańcuchowe • przekładnie zębate, • przekładnie

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x