Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

PKB Wielkopolska

 

Partnerskie Kluby Biznesu Wielkopolska to miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Klubowicze dzięki autorskim narzędziom zwiększają sprzedaż swoich produktów i usług, rozwiązują firmowe problemy oraz integrują się w zaufanym gronie.

Stworzyliśmy kilka autorskich rozwiązań, dzięki którym rośnie liczba transakcji pomiędzy Klubowiczami z danego klubu biznesu, ale również i z innych klubów biznesu, które są objęte projektem Partnerskich Klubów Biznesu.

Mamy dla Ciebie bezpłatne zaproszenie

Zobacz jak działamy – poznajmy się bliżej !

POZNASZ NASZĄ ORGANIZACJĘ

Poznasz i porozmawiasz z minimum 20 przedsiębiorcami oraz zweryfikujesz w jaki sposób Partnerskie Kluby Biznesu mogą wpłynąć na rozwój Twojej firmy.

PRZEDSTAWIMY PROJEKT PKB

30 minutowe przedstawienie projektu PKB dla nowych firm: dowiesz się jakie korzyści może przynieść Twojej firmie członkostwo w klubie biznesu Indywidualna rozmowa z Prezesem lub Managerem klubu: dajemy Ci możliwość na konsultacje dedykowaną dla Twojej firmy

NETWORKING Z KLUBOWICZAMI

Swobodne rozmowy przy kawie i poczęstunku

OTRZYMASZ DARMOWE NARZĘDZIA

Dostaniesz zupelnie za darmo dostep do naszej bazy przedsiębiorców, gdzie przez 90-dni będziesz mógł, korzystać sprawdzić możlwiości wpsółpracy z nami !

Lista wybranych klubowiczów

PKB Wuelkopolska

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

Firma Multimare i Multimare Investment zajmuje się budowaniem hoteli i aparthoteli nad morzem i w górach oferując przy tym produkt inwestycyjny w formie lokali własnościowych, które można nabyć w systemie condo z gwarantowana stopa zwrotu na poziomie od 6 do 8 procent w zależności od lokalizacji.

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji w sferze szeroko pojętego IT.

Motofan

Posiadamy w ofercie bardzo szeroką gamę filtrów stosowanych w centralach odpylających i wentylacyjnych. Filtry patronowe stosowane są w malarniach proszkowych, śrutownicach, komorach odpylających, wycinarkach laserowych i wycinarkach plazmowych. Nasza oferta filtrów patronowych do odpylania pod marką NewParts Filters obejmuje bardzo szeroką gamę filtrów.

Styromap

Jesteśmy uznanym producentem styropianu EPS w najszerszej palecie typów i zastosowań, w tym jego innowacyjnej, grafitowej wersji. W naszej ofercie znajdą Państwo również styropapę, otuliny styropianowe a rozbudowa parku maszynowego umożliwiła nam wprowadzenie do oferty sztukaterii styropianowej.

Idea4me IT

Tworzymy strony i sklepy internetowe, obsługujemy social media i działamy na rzecz promocji w sieci. Zespół profesjonalistów-pasjonatów dba o realizację projektu od określenia celu po przysłowiową kropke nad \\\'i\\\'. Uczymy naszych klientów, jak można wykorzystać Internet, aby przyniósł im jak najwięcej korzyści poprzez dotarcie do szerokiego kręgu ich potencjalnych klientów.

Reklamowy Gadżet

ReklamowyGadżet.pl to pasjonaci wszystkiego, co związane z gadżetami reklamowymi i szeroko pojętą reklamą. Firma jest liderem wśród agencji reklamowych w Poznaniu. Główną misją firmy jest dostarczanie gadżetów reklamowych z logo oraz przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby wizerunkowe i promocyjne przedsiębiorstw.

Aqua System

AQUA System to wiodąca marka w dziedzinie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza. Zapewnia najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność! Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie: dostarczania krystalicznie czystej wody pitnej, zmiękczania wody, odżelaziania oraz wszelkiego typu systemów filtrujących.

Sheraton

5 gwiazdkowy hotel znajdujący się w sercu Poznania. Główną restauracją hotelu jest RYNEK, gdzie nie tylko można zjeść energetyzujące na cały dzień śniadanie w postaci bufetu serwowanego, ale także pyszny lunch i kolację. Specjalizujemy się w sezonowej kuchni opartej o lokalne receptury i regionalne produkty. Dzięki odnowionej części konferencyjnej gwarantujemy organizację

ProSiteGroup

Nasza firma stworzy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie, które pomoże zwiększyć zyski w Twojej firmie. Zawsze podchodzimy do każdej realizacji kompleksowo, nie oddajemy tylko strony , sklepu czy jakiegos portalu, ale staramy się zaoferowac takie rozwiązania i idące za tym działania, które spowodują wygenerowanie w krótkim czasie zysków,

Onesource.pl

Od przeszło 6 lat wprowadzamy firmy z sektora MŚP w świat Business Inteligence. Dzięki Microsoft PowerBI integrujemy dane z różnych źródeł w automatyczne pulpity zarządcze. Automatyzujemy procesy obróbki informacji. Pomagamy policzyć to co z pozoru \"niepoliczalne\".

Eltech-Poz Sp. z o.o.

Firma „Eltech-Poz” Sp. z o.o. działa na rynku materiałów elektrotechnicznych. Początkowo główną dziedziną działalności był handel kablami i przewodami. Z biegiem lat oferta handlowa została poszerzona o szereg produktów pochodzących z kilkunastu branż przemysłu elektrotechnicznego, min. osprzęt elektryczny, rozdzielnice, oświetlenie, automatyka przemysłowa, itp.

Boss Team

Nasza firma specjalizuje się w montażu ogrodzeń tymczasowych i docelowych, oferując różnorodne rozwiązania, w tym ogrodzenia z siatki plecionej, panelowe oraz wytrzymałe ogrodzenia z siatki leśnej na słupach betonowych. Produkcja solidnych słupów ogrodzeniowych z betonu stanowi także część naszej działalności, idealnych zarówno dla rolnictwa, jak i budownictwa.

Home of body

Jesteśmy kameralnym studiem treningowym, w którym znajdziesz opiekę trenera, fizjoterapeuty i dietetyka. Schudniesz, nabierzesz masy mięśniowej, poprawisz sprawność i zdrowie pod okiem specjalistów z zakresu sportu, fizjoterapii i zdrowego stylu życia. Znajdujemy się w prestiżowej, biznesowej lokalizacji z darmowym parkingiem.

Clarke Company Sp. z o.o.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem hoteli, apartamentowców, domów seniora. Koordynacja procesu budowy, kompleksowe wyposażanie wnętrz obiektów.

Poznański Prestiż

Naszym klientom oferujemy szeroko pojęte działania PR obejmujące: standardowe formy reklamy, którym nadajemy niebywałą formę i spersonalizowany charakter.

Better Cafe/ Lulu Cafe

Jesteśmy restauracją serwującą śniadania oraz słodycze. Mamy dwie lokalizacje w Poznaniu - w Galerii Avenida oraz na ul. Dąbrowskiego. Przygotowujemy catering na różne okazje.

CT Sport Maciej Danielak

Stworzymy dla Ciebie lub Twojej firmy personalizowaną odzież firmową. W naszym sklepie znajdziesz: koszulki reklamowe, koszulki polo, koszule wizytowe, polary reklamowe, bluzy, kurtki, czapki reklamowe, odzież roboczą i wiele, wiele innych.

Klub Sportowy Rokita

Wkrótce uzupełnimy opis

ANNFIL SPÓŁKA CYWILNA GOELDNER GIWER GOELDNER

ANNFIL to kompleksowe usługi sprzątania. Specjalizujemy się w obsłudze obiektów, klubów fitness. Świadczymy także usługi sprzątania domów i mieszkań, a także utrzymujemy porządek w biurach, halach i magazynach.

MILEX SP Z O.O.

Jako rzetelna firma dbamy o to, aby wszystkie urządzenia do nawadniania odznaczały się efektywnym i automatycznym działaniem podczas intensywnych prac ogrodowych i rolniczych. Naszym Klientom oferujemy nie tylko nowy sprzęt do użytku przydomowego oraz przemysłowego, ale również modernizację już istniejących systemów nawadniania.

FUNDACJA SIX AKADEMIA FUTBOLU

SIX Akademia Futbolu to miejsce piłkarskiego rozwoju dla dzieci w wieku 4-14 lat. Profesjonalna kadra pomoże Twojemu dziecku w wytrenowaniu piłkarskiego ducha walki.

Księgowość Posnania/ Zebra Rachunkowa

Przepisy i podatki się zmieniają, ale jedno jest stałe – nasze zaangażowanie. Upraszczamy księgowość, pomagamy w rachunkowości, obsługujemy kadry i płace. Tłumaczymy język prawniczy na prosty, ludzki i przyjazny. Odpowiadamy na pytania „Czy mogę to wrzucić w koszty?” i „Czy ta nowelizacja mnie dotyczy?”.

KANCELARIA BĘTKOWSKA RAJCZYK ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SP.J.

Kancelaria prawna Bętkowska Rajczyk świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców działających indywidualnie lub w ramach spółek prawa handlowego jak również na rzecz osób fizycznych. Naszym celem jest wskazywanie rozwiązań prawnych i podatkowych uwzględniających specyfikę działalności Klienta oraz sens gospodarczy planowanych operacji.

ONDRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jesteśmy drukarnią wieloformatową. Zakres naszych działań obejmuje: druk arkuszowy, druk wielkoformatowy, szeroko pojętą identyfikację wizualną.

Invest Grass

Firma Invest Grass Robert Łoza zajmuje się utrzymaniem i pielęgnacją terenów zieleni począwszy od trawników, parków po obiekty sportowe i pola golfowe. Świadczymy usługi doradcze oraz wykonujemy audyty trawników i obiektów sportowych. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na wykonywanie swojej pracy w sposób rzetelny i profesjonalny.

Pro-Masz-Pak

Firma PRO-MASZ-PAK działa w branży opakowań termozgrzewalnych od 1990 roku. Na początku działalności zajmowała się produkcją maszyn pakujących oraz maszyn do produkcji opakowań z materiałów termozgrzewalnych. Naturalny rozwój spowodował rozszerzenie oferty o usługę konfekcjonowania czyli produkcję torebek foliowych.

Hurtownia Szkła Okiennego Rozmarynowska

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i obróbce szkła budowlanego oraz produkcji szyb zespolonych. Swoją ofertę poszerzyliśmy o sprzedaż listew obrazowych oraz profesjonalną oprawę obrazów i luster. Zajmujemy sie szeroko pojętymi sytemami szklanymi od kabin prysznicowych na wymiar przez szklane ściany, daszki szklane, balustrady szklane, drzwi szklane.

GraSta Przemysław Starosta

Zapewniamy m.in. : - tworzenie dedykowanych aplikacji, - obsługę istniejących w firmie aplikacji, - integrację danych, - udostępnianie oraz administracja bazami danych, - obsługę informatyczną - obsługę raportów, plików excel, tworzenie dashbordów z danymi. -automatyzację procesów w firmie

Intrum Inkaso

Jesteśmy najbardziej docenianą firmą z dziedziny windykacji należności w Zachodniej Polsce. Posiadamy biura w Poznaniu, Świebodzinie i Międzyrzeczu, a wkrótce planujemy uruchomić biura na terenie całego kraju.Obsługujemy Klientów z całej Polski i prowadzimy sprawy przeciwko dłużnikom w różnych regionach kraju.

FITDWOJE Gosia&Damian

Jesteśmy parą trenerów “Z miłości do ćwiczeń – od ćwiczeń do miłości”, która na co dzień zajmuje się kształtowaniem kobiecych i męskich sylwetek. Natomiast dla osób, które nie mogą trenować z nami na siłowni, mamy w ofercie treningi online - na żywo przy użyciu własnego ciężaru ciała oraz dostępnych w domu akcesoriów.

ROLES Rolety i Bramy

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie stolarki otworowej, dostarczając niezawodne i estetyczne rolety tysiącom rodzin i firm. Oferujemy także szeroki zakres produktów stolarki, takich jak moskitiery, okna, drzwi, rolety, drzwi przemysłowe czy bramy garażowe, w konkurencyjnych cenach.

LDO Andrzejewski

Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży drzewnej ponad 25 lat. Zaczynaliśmy od usług leśnych związanych z wycinką drzew , zalesianiem oraz pielęgnacją lasów Przez lata wyspecjalizowaliśmy się również w produkcji drewna kominkowego z gatunków takich jak brzoza, dąb, buk, olcha oraz sosna. Nasza oferta to nie tylko drewno opałowe, ale także wyroby tartaczne.

Worklife

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie stolarki otworowej, dostarczając niezawodne i estetyczne rolety tysiącom rodzin i firm. Oferujemy także szeroki zakres produktów stolarki, takich jak moskitiery, okna, drzwi, rolety, drzwi przemysłowe czy bramy garażowe, w konkurencyjnych cenach.

AK Detektyw.pl

Jesteśmy agencją detektywistyczną, która pomaga rozwiązywać problemy rodzinne i biznesowe. Telefon czynny całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

E-SUKCESJA.PL

Od kilkunastu lat doradzam właścicielom firm, jak bezpiecznie, według indywidualnych możliwości wprowadzić na wielu etapach zabezpieczenie majątku prywatnego i firmowego oraz układam tzw. Indywidualny Plan Asekuracji majątku. To unikatowe rozwiązanie na polskim rynku.

Pensjonat Szelesiówka & SPA

Pensjonat Szelesiówka and SPA położony jest w miejscowości Milcz, z dala od zgiełku miasta. Czas płynie tutaj wolniej. Można u nas odetchnąć świeżym powietrzem, pospacerować, a także skorzystać ze Strefy Relaksu. Usytuowany został w otoczeniu natury, jak to niektórzy nasi Goście mówią – blisko wszystkiego, co ważne, czyli według niektórych – pośrodku niczego.

ESPERANTO

Fast food – bo szybko, ale ze zdrową żywnością, zlokalizowany jest przy Dworcu Głównym w Poznaniu dla wszystkich tych którzy podróżują pociągami lub jadą w długą podróż autem i w trasie nie chcą żywić się „pod złotymi łukami”.

Zyskaj nowe możliwości

Wykorzystaj nowe kontakty