Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Dołączając do PKB Silesia dajesz sobie szansę, na rozwinięcie swojej firmy, a także działasz na rzecz dobra wspólnego!

PKB Silesia zrzesza przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej firmy, sprzedażą, pozyskiwaniem nowych kontraktów oraz optymalizacją kosztów. Działamy również na rzecz wspólnego dobra aktywnie wspierając: Dom Aniołów Stróżów!

Mamy dla Ciebie bezpłatne zaproszenie

Zobacz jak działamy – poznajmy się bliżej !

POZNASZ NASZĄ ORGANIZACJĘ

Poznasz i porozmawiasz z minimum 20 przedsiębiorcami oraz zweryfikujesz w jaki sposób Partnerskie Kluby Biznesu mogą wpłynąć na rozwój Twojej firmy.

PRZEDSTAWIMY PROJEKT PKB

30 minutowe przedstawienie projektu PKB dla nowych firm: dowiesz się jakie korzyści może przynieść Twojej firmie członkostwo w klubie biznesu Indywidualna rozmowa z Prezesem lub Managerem klubu: dajemy Ci możliwość na konsultacje dedykowaną dla Twojej firmy

NETWORKING Z KLUBOWICZAMI

Swobodne rozmowy przy kawie i poczęstunku

OTRZYMASZ DARMOWE NARZĘDZIA

Dostaniesz zupelnie za darmo dostep do naszej bazy przedsiębiorców, gdzie przez 90-dni będziesz mógł, korzystać sprawdzić możlwiości wpsółpracy z nami !

Lista wybranych klubowiczów

PKB Silesia

Panorama Park&Resort

Panorama ParkandResort powstała z marzeń… Marzeń o miejscu magicznym. To miejsce dla wymagających osób, tutaj to Ty wybierasz model domu lub rezydencji, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Oto jest –Panorama ParkandResort połączenie wizji i marzeń o wygodnym, bezpiecznym życiu w otoczeniu zieleni, pięknej architektury oraz dobrym sąsiedztwem.

In Work sp. z o.o.

. Inwork Sp. z o.o. specjalizuje się w projektach HR na polskim rynku pracy. Jesteśmy prawdziwymi łowcami najlepszych kandydatów, dzięki czemu nie będziemy mieli najmniejszego problemu w znalezieniu idealnego pracownika do Twojej firmy.

Logan Meble

Firma Logan – Meble Biurowe zajmuje się kompleksowym wyposażaniem głównie wnętrz biurowych, jednakże szeroka gama produktowa oraz wieloletnie doświadczenie (działają na rynku od 1996 roku) pozwalają realizować projekty związane z wyposażaniem i aranżacją wnętrz domowych, hotelowych czy kawiarnianych. W swojej ofercie posiadają: meble biurowe, gabinetowe, hotelowe,

Speed Group

Grupa SPEED to lider usług transportowych na Śląsku. Doświadczenie zdobywane od 2000 roku umożliwia zaoferowanie profesjonalnych usług spedycyjnych, transportowych oraz pomocy drogowej a posiadany tabor oraz wykwalifikowana kadra daje gwarancję kompleksowej i rzeczowej obsługi naszych klientów.

Prewenta

W naszej ofercie posiadamy odzież roboczą, rękawice, obuwie oraz szeroką gamę produktów z zakresu ochrony osobistej. Prewenta znajduje się w ścisłej czołówce firm w temacie środków ochrony indywidualnej na terenie całej Polski. Dostarczamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty.

Tesko Steel

Firma świadczy usługi z zakresu: cięcia poprzecznego oraz cięcia wzdłużnego i produkcji blach i taśm gorącowalcowanych, zimnowalcowanych, ocynkowanych aluminiowych i miedzianych w bardzo szerokim zakresie asortymentowym dopasowanym do wymagań klienta. Spółka dysponuje sześcioma prototypowymi liniami produkcyjnymi , gdzie jako jedyni w Europie są producentami blach z kręgów do

Rekpol

Dynamicznie rozwijającą się rodzinna firma z bogatym doświadczeniem w branży florystycznej. Od momentu powstania firmy w 1996 r. przekształcili się w przedsiębiorstwo liczące się na rynku lokalnym i międzynarodowym. Główne działania ukierunkowane są na sprzedaż hurtową kwiatów ciętych, doniczkowych oraz konfekcji florystycznej i art. dekoracyjnych. Firma działa na Polskim jak

Elmech Kazeten Sp. z o.o.

Działa w branży górniczej od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji wentylatorów lutniowych i pomp szlamowych.

Ventix

Firma zajmuje się projektowaniem wykonywaniem i serwisowaniem instalacji sanitarnych w skład których wchodzą: instalacja wentylacji; instalacja klimatyzacji; instalacja ogrzewania; pompy ciepła; kotłownie; wymiennikownie; instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe.

Adamietz

Grupa Adamietz to zespół inżynierów oraz szereg specjalistów z wielu dziedzin budownictwa. Firma zajmuję się: Generalnym wykonawstwem w budownictwie ogólnym i specjalistycznym, Projektowaniem obiektów przemysłowych, Produkcją profili zimnogietych, Produkcją płyt warstwowych, Robotami ziemnymi, Transportem towarów terenie Polski i Europy.

Estetic Line

Centrum medycyny estetycznej Estetic Line oferuje pełen zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii, jak również służymy poradą w doborze odpowiedniego zabiegu dopasowanego do potrzeb danej skóry.

NoMinus

W ofercie mamy dla Państwa komplementarne usługi z zakresu: kontrolingu; obsługi ksiąg rachunkowych podmiotów produkcyjnych; obsługi kadrowo-płacowej; audytu finansowego; analiz, planowania i budżetowania; doradztwa prawnego; doradztwa podatkowego.

Z+M Group

Firma oferuje urządzenia drukujące i wielofunkcyjne, od tych najmniejszych, po najbardziej zaawansowane łącznie z usługą serwisową u klienta i zabezpieczeniem druku poprzez oprogramowania monitorujące urządzenia. Firm działa nie tylko na terenie Polski ale również: Czech, Słowacji, Niemczech, Austrii, Węgrzech oraz Bułgarii.

ArtBud Artur Krzywda

Działa w branży budowlanej od 2009 roku, świadcząc usługi z zakresu konstrukcje hal i wiat, podstawy pod banery reklamowe, konstrukcję dachów, podesty, pomosty, schody, barierki, balustrady. Konstrukcję linii produkcyjnych, konstrukcje gabarytowe oraz maszyny i urządzenia.

Redconst

Przedsiębiorstwo, działa na rynku 10 lat zajmuję się kompleksową budową myjni bezdotykowych. Firma pozyskują również działki na terenie Polski, Czech i Słowacji wraz z przygotowaniem wszystkich formalności do budowy. Posiadają oni tereny specjalnie dedykowane pod myjnie.

Hilze

Elastyczna wypożyczalnia samochodów osobowych oraz dostawczych na okres krótkoterminowy oraz długoterminowy.

Gentleman Barber

Firma powstała by w nowoczesny sposób, choć na bazie tradycyjnego BARBERINGU, zaspokajać potrzeby męskiej klienteli w zakresie pielęgnacji włosów i kosmetyki głowy, dając im odrobinę luksusu. Dzięki wysoko wykwalifikowanej i ciągle szkolonej kadrze BARBERÓW, a także najwyższej jakości kosmetykom, głównie z własnej specjalnie przygotowanej linii kosmetyków klasy Premium, salon

Algas

Firma powstała w 1991 roku, swoją aktywność głównie skupia na ubojni drobiu, produkcji tuszek drobiowych i elementów. Nowoczesna w pełni zautomatyzowana linia technologiczna „MEYN” do uboju i rozbioru tuszek daje możliwości uzyskania produktu o najwyższej jakości. Infrastruktura techniczna zakładu, nowatorskie podejście w projektowaniu oraz systemy kontroli procesu

Baribal Media

Baribal Media to zespól specjalizujący się w dziedzinach produkcji filmowej i telewizyjnej, w tym utalentowani artyści, oraz osoby znające się na kreacji marki. Baribal jest idealnym kompanem do realizacji wideo, transmisji na żywo, projektów graficznych oraz kreowania wizerunku w mediach społecznościowych.

Zyskaj nowe możliwości

Wykorzystaj nowe kontakty