Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Klub Biznesu KS Wisła Puławy

Łączymy Sport z Biznesem!

Klub Biznesu KS Wisła Puławy powstał w 2019 roku. Klub zrzesza na dzień dzisiejszy 24 członków, którzy oprócz członkostwa w KB KS Wisła Puławy, są również sponsorami Klubu Sportowego Wisła Puławy. 

Zadaniem klubu jest zrzeszenie przedsiębiorców z różnych branż z okolic Puław i nie tylko i umożliwienie im nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz wspomaganie Klubu Sportowego Wisła Puławy.

Mamy dla Ciebie bezpłatne zaproszenie

Zobacz jak działamy – poznajmy się bliżej !

POZNASZ NASZĄ ORGANIZACJĘ

Poznasz i porozmawiasz z minimum 20 przedsiębiorcami oraz zweryfikujesz w jaki sposób Partnerskie Kluby Biznesu mogą wpłynąć na rozwój Twojej firmy.

PRZEDSTAWIMY PROJEKT PKB

30 minutowe przedstawienie projektu PKB dla nowych firm: dowiesz się jakie korzyści może przynieść Twojej firmie członkostwo w klubie biznesu Indywidualna rozmowa z Prezesem lub Managerem klubu: dajemy Ci możliwość na konsultacje dedykowaną dla Twojej firmy

NETWORKING Z KLUBOWICZAMI

Swobodne rozmowy przy kawie i poczęstunku

OTRZYMASZ DARMOWE NARZĘDZIA

Dostaniesz zupelnie za darmo dostep do naszej bazy przedsiębiorców, gdzie przez 90-dni będziesz mógł, korzystać sprawdzić możlwiości wpsółpracy z nami !

Lista wybranych klubowiczów

PKB Wuelkopolska

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

Firma Multimare i Multimare Investment zajmuje się budowaniem hoteli i aparthoteli nad morzem i w górach oferując przy tym produkt inwestycyjny w formie lokali własnościowych, które można nabyć w systemie condo z gwarantowana stopa zwrotu na poziomie od 6 do 8 procent w zależności od lokalizacji.

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji w sferze szeroko pojętego IT.

Zyskaj nowe możliwości

Wykorzystaj nowe kontakty