Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Kalendarz spotkań – zapisz się !

Spotkanie PKB Opole
Spotkanie stacjonarne
20 Nov 17:00
Until 20 Nov, 20:00 3h

Spotkanie PKB Opole

place Kantyna Do Stołu Marsz ul. Władysława Jagiełły 8b , Opole Modrzewiowa 24 expand_more
Zorganizowane przez arrow_forward_ios PKB Opole

TEMATY GŁÓWNY SPOTKANIA

"Nieruchomości w słonecznej Hiszpanii - pewna inwestycja na obecne czasy!"

"Jak zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług wykorzystując nieograniczony potencjał networkingu w Polsce oraz 19 krajach na świecie?"

Jeżeli chcesz spotkać w jednym miejscu osoby, firmy oraz instytucje, które chcą wspólnie tak jak Ty skuteczniej i sprawniej rozwiązywać bieżące problemy, poszukiwać nowych możliwości oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe w regionie, Polsce oraz 19 krajach na świecie to koniecznie musisz być na naszym spotkaniu.
Cel Spotkania
  • Nawiązanie nowych relacji oraz kontaktów biznesowych z firmami z regionu i z Polski, które będą obecne na spotkaniu
  • Poznasz skuteczny model docierania do wybranych firm z którymi poszukujesz kontaktu biznesowego
  • Możliwość prezentacji i reklamy swojej firmy
  • Zdobycie informacji w jaki sposób dołączyć do 60% globalnego rynku sprzedaży poprzez ekspozycję swoich produktów na zagranicznych platformach sprzedażowych takich jak: Amazon, Rakuten oraz Ebay
  • Dowiesz się jak dotrzeć z ofertą swoich produktów do 19 krajów na świecie
  • Możliwość poznania ogólnopolskiego projektu Partnerskich Klubów Biznesu łączącego sport & biznes & integrację, którego członkami są już setki firm z całej Polski

Goście Specjalni

Nieruchomości w słonecznej Hiszpanii – pewna inwestycja na obecne czasy! W jakim regionie Hiszpanii warto kupować nieruchomości? Jakie nieruchomości brać pod uwagę pod kątem inwestycji? Czy nieruchomość wakacyjną nad Morzem Śródziemnym można kupić w cenie mieszkania w Opolu? Na te i inne pytania dotyczące inwestowania w nieruchomości w Hiszpanii odpowie Zbigniew Dobrynin – wieloletni sędzia piłkarskiej Ekstraklasy, a obecnie prezes Zarządu Sempre Group Sp. z o.o. Związany z branżą nieruchomości od 2013 roku. Inwestuje i uczy, jak to robić. Zarządza kilkoma spółkami w Polsce, w różnych branżach. Przez 16 lat był sędzią piłki nożnej na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w Polsce. Ma na swoim koncie ponad 100 meczów w różnych rolach w polskiej Ekstraklasie. Był sędzią VAR w rozgrywkach klubowych m.in. w Grecji oraz Arabii Saudyjskiej (w tym m.in. w prestiżowym meczu Finału o Puchar Króla). Ma doświadczenie na piłkarskiej arenie międzynarodowej, biorąc udział w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych pod auspicjami FIFA oraz UEFA. Nasz gość opowie o swoich doświadczeniach związanych z inwestowaniem w nieruchomości w Hiszpanii i szczegółach "od kuchni" – jak krok po kroku spełnić swoje "hiszpańskie marzenie"

 

Adam Dymarczyk

Zaczęło się od pasji w postaci piwowarstwa domowego. Potem degustacje whisky, koniaków i wina. Dzisiaj jest właścicielem salonu M&P Alkohole Wina Cygara w Opolu. Dlaczego M&P? Bo ceni sobie w alkoholu jakość, a w żadnej innej sieci nie znalazł tak doskonałej jakości w każdym obszarze. Podoba mu się też pasja, z jaką w tej firmie podchodzi się do pracy. W swoim salonie doradza, jak najlepiej dobrać alkohol na udany wieczór, prezent lub inną okazję.

Agenda

17:30 - 18:00 Rejestracja uczestników

Oleksandra Altufieva, Julia i Tomasz Broszczak

18:00 - 18:15 Otwarcie spotkania, przywitanie uczestników

18:15 - 18:40 Zbigniew Dobrynin Sempre Nieruchomości,,Nieruchomości w słonecznej Hiszpanii

– pewna inwestycja na obecne czasy!"

19:00 - 19:20 Radosław Rogiewicz Prezes Partnerskich Klubów Biznesu

Prezentacja projektu Partnerskich Klubów Biznesu łączącego sport & biznes & integracje.

18:40 - 19:00 Krótkie prezentacje firm każdego z uczestników spotkania

19:20 - 20:00 Adam Dymarczyk Alkoteka"Degustacja w ciemno"

20:00 ... Networking

 

 

 

Scan QR Code