Witamy złotego Klubowicza!

Witamy złotego Klubowicza!

Data publikacji:

  11:36 13 sie 2020

W Partnerskich Klubach Biznesu serdecznie witamy złotego partnera – firmę Beesfund!

Beesfund to platforma, która wspiera udziałowe finansowanie społecznościowe. Jeśli twój biznes aby się rozwinąć, przetestować nowy pomysł lub na wkład własny do dotacji to za pomocą naszych narzędzi możesz zachęcić internautów do pomocy w zebraniu potrzebnego kapitału i spełnić biznesowe marzenia.

Beesfund jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformą udziałowego finansowania społecznościowego czyli equity crowdfundingu lub crowdinvesting. Od 2012 roku na naszej platformie przeprowadzonych zostało 82 emisji na ponad 52 miliony złotych.

Od kwietnia 2018 roku spółka może emitować akcje na kwotę 1 mln euro (4,2 mln zł) co 12 miesięcy. Emisja to świetna okazja do zaktywizowania lub budowania społeczności wokół spółki. Szansa na zdobycie stałych klientów, ambasadorów marki, a także dużej promocji na rynku. Wielu emitentów w czasie emisji odnotowuje wzrosty przychodów z bieżącej działalności.

Zapraszamy do rozmowy, chętnie porozmawiamy o możliwościach finansowych państwa organizacji. Na naszej platformie gościły już firmy z obszaru spożywczego (jedzenie oraz alkohole), marki odzieżowe, szeroko pojęta branża innowacyjna w tym projekty ICT i B+R, a także kilka firm z obszaru sportu w tym Wisła Kraków, Elana Toruń, Start Gniezno, Runmageddon i Stomil Olsztyn.

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x