SAMARTH klubowiczem PKB!

SAMARTH klubowiczem PKB!

Data publikacji:

  12:02 30 mar 2021

W Partnerskich Klubach Biznesu witamy firmę SAMARTH!

SAMARTH to dynamicznie rozwijająca się marka oferująca wysokiej klasy, ręcznie tkane dywany z Indii. Firma narodziła się ze wspólnych pasji Oskara i pochodzącej z Indii – Shruti, absolwentki fotografii i designu. Ich półroczny  pobyt w Mediolanie – stolicy designu – zapoczątkował marzenia o wspólnym przedsięwzięciu związanym z aranżacją wnętrz. Początkowo miały to być meble i dodatki, wytwarzane przez indyjskich rzemieślników, lecz gdy poznali ręcznie tkane dywany, oczarowani ich niepowtarzalnym urokiem, zmienili plany.

Dywany sygnowane marką Samarth tkane są przez lokalnych mistrzów, a do ich produkcji wykorzystywane są szlachetne materiały - wysokogatunkowa wełna i jedwab. Za sprawą Shruti poznajemy piękno Indii, które zachwycają bogactwem kultur, majestatyczną architekturą, oszałamiają kolorami i różnorodnością. Koloryt Indii znajduje odzwierciedlenie w dywanach, które urzekają feerią barw, finezją wzorów i dbałością o detal wykonania.

Miejscem, w którym powstają dywany Samarth jest północny stan Indii Uttar Pradesh słynący z rzemiosła tkackiego. Proces ich powstawania oparty jest o najlepsze praktyki i nadzorowany bezpośrednio przez Shruti. Jedwab i wełna, z których są wykonane, sprawiają, że dywany Samarth są grube, a zarazem puszyste i miękkie. Ich ekskluzywny charakter nadaje wnętrzu wyjątkowości. Naturalne i szlachetne materiały w połączeniu z pracą ludzkich rąk są gwarancją
perfekcji wykonania. Dywany Samarth to synonim oryginalnego wzornictwa, mistrzowskiego rzemiosła i wyjątkowej dbałości o jakość wykonania. Tworzone są z myślą o najbardziej prestiżowych wnętrzach tak prywatnych, jak i publicznych.

Poza stałymi kolekcjami, Samarth umożliwia wykonanie dywanu na zamówienie według indywidualnego projektu architekta lub klienta. Może to być wzór i kolor, który korespondować będzie z charakterem i wystrojem dekorowanego wnętrza. Jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia.

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x