Zostań laureatką lub laureatem Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze!

Kobiece Twarze to Plebiscyt także dla Twojej Firmy!

Plebiscyt Gospodarczy Kobiece Twarze promuje przedsiębiorczość kobiet i równość w biznesie niezależnie od tego czy firma należy do mężczyzny, czy kobiety.

Partnerami  V Plebiscytu Gospodarczego i Gali Kobiece Twarze – Women’s Faces są m.in. Mercedes-Benz;  Szpitale EMC;  IBM Global Services Delivery Centre Polska;  KFB Acoustics;   MedBeauty – Dr Andrzej Kępa Thera Polska;  Lignaform;  Awartech;  DZT Service, Fundacja PressZone, Partnerskie Kluby Biznesu, Teresa Kopias, Sanatoria Dolnośląskie, Zamek Książ…

Patron Medialny Gali:  Business Woman & Life

Kogo nagradzamy?
Nasz Plebiscyt pokazuje najaktywniejsze z kobiet w biznesie, ale także w działalności społecznej. Kobiety przedsiębiorcze stawiamy na piedestały, aby je uhonorować, ale także aby były drogowskazem, przykładem dla innych kobiet, które robią pierwsze kroki czy zakładając swoją firmę, bądź rozpoczynając działalność społeczną.

Promujemy także firmy, w których równouprawnienie kobiet i mężczyzn jest codziennością, gdzie kobiety zarabiają adekwatnie do swych kwalifikacji, a nie mniej iż mężczyźni, a możliwości awansu dla obu płci są takie same. Prezentują się także firmy proponujące specyficzne produkty i usługi dedykowane kobietom.

Jak wybieramy laureatów?
Przez pół roku zbieramy zgłoszenia do udziału w plebiscycie, które na końcu ocenia Szacowna Kapituła, czyli kilkanaście wybitnych osobowości e świata biznesu, kultury, polityki.

Dlaczego Plebiscyt jest ważny dla Partnerów?
Plebiscyt Gospodarczy Kobiece Twarze co roku jest okazją do promocji prestiżowych firm. Plebiscyt wspiera idee równości w biznesie i promuje przedsiębiorczość kobiet –te idee mają w swoich strategiach promocji najznakomitsze z firm.

Dołączcie do nas
Szczegóły V edycji Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze i kategorie, w których można się zgłaszać do 16.11.2018 na naszej stronie internetowej:
www. kobiecetwarze.pl/kategorie

 

Kobiece Twarze w liczbach
W 4 edycjach Plebiscytu wzięło udział ponad 500 uczestniczek i firm z całej Polski, a każda      finałowa gala zgromadziła na Sali Balowej Zamku Książ koło Wrocławia ponad 300 osób,   razem ponad 1200 przedsiębiorców obu płci.

W Spotkaniach wrocławskich (Forum Kobiece Twarze) wzięło udział ponad 2000 kobiet biznesu.

 

 

scroll to top