Wyjazd na mecz FC Barcelona – Villarreal CF

Wraz z Partnerskimi Klubami Biznesu istnieje możliwość wyjazdów na mecze ligi Hiszpańskiej.

Kolejną z ofert jest wyjazd na mecz FC Barcelona – Leganes w dniach 09-11. 05. 2018. Cena za osobę wynosi 1790 zł.

Osoby, które zdecydują się na udział w wyjeździe zostaną zakwaterowane w Apartamentos Ganduxer. Są to prywatne apartamenty wyposażone w dwie sypialnie z dwoma łóżkami. W każdym z apartamentów mogą być zakwaterowane maksymalnie cztery osoby.

Wyposażenie apartamentów:

Prysznic, wanna, telefon, faks, klimatyzacja, balkon, radio, lodówka, część wypoczynkowa, wentylator, toaleta, łazienka, kuchenka mikrofalowa, ogrzewanie, kuchnia, telewizor z płaskim ekranem, sofa, podłoga wyłożona kafelkami lub marmurem, część jadalna, przybory kuchenne, szafa/garderoba, widok na miasto.

Program wyjazdu

Dzień 1 i 2

Zbiórka o godzinie 07:30 w hali odlotów na lotnisku im F. Chopina w Warszawie (przy informacji). Wylot o godzinie 09:15. Planowane lądowanie w Barcelonie o godzinie 12:25, przejazd do hotelu pociągiem (w ramach biletu T10), a następnie zakwaterowanie w obiekcie.

Na tę chwilę nie ma jeszcze podanej dokładnej daty i godziny meczu, stąd połączenie tych dwóch dni w jeden podpunkt.

Odwiedzimy takie miejsca, jak:

– Bazylika Sagrada Familia

– Park Guell (ogród zaprojektowany przez Antonio Gaudiego z przepięknym widokiem na Barcelonę)

– Tibidabo (najwyższe wzgórze w Barcelonie, z którego rozciąga się niesamowity widok na panoramę Barcelony. Dojazd tylko taksówką)

– Wzgórze Mount – Juic ( miejsce, gdzie usytuowane są obiekty sportowe, na których odbywała się olimpiada w 1992 r.)

– Casa Milia, Casa Batllo (kamienice zaprojektowane przez Antonio Gaudiego położone przy głównej ulicy handlowej Passeig de Gracia)

– La Rambla (jedna z najbardziej rozrywkowych ulic Barcelony, która rozciąga się od placu Catalunya do pomnika Krzysztofa Kolumba niedaleko portu)

– Wizyta na stadionie Camp Nou (zwiedzanie stadionu wraz z muzeum połączone z zakupami w sklepie firmowym klubu FC Botiga)

– Plaża Barceloneta wraz z portem

– Najważniejszy punkt wyjazdu, czyli mecz pomiędzy FC Barcelona a Villarreal.

Dzień 3

Wykwaterowanie z hotelu i kontynuacja zwiedzania turystycznych części miasta.

Następnie około godziny 16:00 przejazd na lotnisko pociągiem (w ramach biletu T10) skąd o godzinie 18:15 planowany jest wylot do Polski. Około godziny 21:00 wylot na lotnisku im F. Chopina w Warszawie.

Dodatkowo, podczas pobytu w Barcelonie prawdopodobnie będzie okazja obejrzeć również mecz ligi hiszpańskiej w piłkę ręczną pomiędzy FCB Lassa Barcelona a Quabit (koszt 9 euro). W Drużynie Barcelony gra reprezentant Polski Kamil Syprzak. Będzie więc możliwość krótkiej rozmowy z zawodnikiem i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia.

Cena pakietu wyjazdowego zawiera:

 • 2 przeloty na trasie Warszawa -Barcelona El Prat – Warszawa z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg. + druga sztuka 35x20x20cm)
 • 2 noce w apartamencie Apartamentos Ganduxer (pokoje 2-osobowe)
 • Śniadanie ( w Cafe Restaurant oddalonej od miejsca spania o około 3-4 minuty na pieszo)
 • Pełną opiekę organizatora od samego wylotu do powrotu
 • Ubezpieczenie OC oraz NNW dotycz. Wyjazdów zagranicznych
 • Bilet na mecz FC Barcelona kat. III (cena nominalna 89 euro, istnieje możliwość zamiany na droższy przy dopłacie różnicy w cenie pomiędzy biletami)

Cena pakietu wyjazdowego nie zawiera:

 • Wyżywienia (poza śniadaniem)
 • Dopłaty do bagażu rejestrowanego (15 kg – 390 zł za 1 odcinek trasy)
 • Dopłaty do biletów na mecz wyższych kategorii (zainteresowane osoby proszone są o kontakt)
 • Przewozów komunikacja miejską (bilet T10 na 10 przejazdów metrem to koszt 10 euro). Podczas pobytu z reguły mieścimy się w limicie jednego biletu T10.
 • Biletu wstępu do dodatkowych atrakcji: m.in. zwiedzanie stadionu Camp Nou – 27 euro, wejście do Bazyliki Sagrada Familia – 24 euro.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 665 518 811 lub na adres e-mail: marketing@partnerskiekb.pl

scroll to top