Wyjazd na mecz FC Barcelona – Leganes

Wraz z Partnerskimi Klubami Biznesu istnieje możliwość wyjazdów na mecze ligi Hiszpańskiej.

Pierwszą z ofert, którą mamy do zaprezentowania naszym Klubowiczom jest wyjazd na mecz FC Barcelona – Leganes w dniach 06-09. 04. 2018. Cena za osobę wynosi 1820 zł.

Osoby, które zdecydują się na udział w wyjeździe zostaną zakwaterowane w Apartamentos Ganduxer. Są to prywatne apartamenty wypsażone w dwie sypialnie z dwoma łóżkami. W każdym z apartamentów mogą być zakwaterowane maksymalnie cztery osoby.

Wyposażenie apartamentów:

Prysznic, wanna, telefon, faks, klimatyzacja, balkon, radio, lodówka, część wypoczynkowa, wentylator, toaleta, łazienka, kuchenka mikrofalowa, ogrzewanie, kuchnia, telewizor z płaskim ekranem, sofa, podłoga wyłożona kafelkami lub marmurem, część jadalna, przybory kuchenne, szafa/garderoba, widok na miasto.

W planach, poza meczem FC Barcelona – Leganes, zaplanowane jest również zwiedzanie Barcelony. Klubowicze będą mogli zobaczyć m.in. takie miejsca, jak:

 • Bazylika Sagrada Familia
 • Park Guell
 • La Rambla
 • Stadion Cam Nou

A także wiele innych, godnych odwiedzenia miejsc stanowiących wizytówkę Barcelony.

Program wyjazdu

Dzień 1

Zbiórka o godzinie 19:30 w hali odlotów lotniska im. F. Chopina w Warszawie ( przy informacji). Wylot o godzinie 21:00. Lądowanie w Barcelonie o godzinie 00:05. Przejazd taksówką do hotelu i zameldowanie w obiekcie.

Dzień 2 i 3

Na tę chwilę nie ma jeszcze podanej dokładnej daty i godziny meczu, stąd połączenie tych dwóch dni w jeden podpunkt.

Odwiedzimy takie miejsca, jak:

– Bazylika Sagrada Familia

– Park Guell (ogród zaprojektowany przez Antonio Gaudiego z przepięknym widokiem na Barcelonę)

– Tibidabo (najwyższe wzgórze w Barcelonie, z którego rozciąga się niesamowity widok na panoramę Barcelony. Dojazd tylko taksówką)

– Wzgórze Mount – Juic ( miejsce, gdzie usytuowane są obiekty sportowe, na których odbywała się olimpiada w 1992 r.)

– Casa Milia, Casa Batllo (kamienice zaprojektowane przez Antonio Gaudiego położone przy głównej ulicy handlowej Passeig de Gracia)

– La Rambla (jedna z najbardziej rozrywkowych ulic Barcelony, która rozciąga się od placu Catalunya do pomnika Krzysztofa Kolumba niedaleko portu)

– Wizyta na stadionie Camp Nou (zwiedzanie stadionu wraz z muzeum połączone z zakupami w sklepie firmowym klubu FC Botiga)

– Plaża Barceloneta wraz z portem

– Najważniejszy punkt wyjazdu, czyli mecz pomiędzy FC Barcelona a Leganes.

Dzień 4

Wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko pociągiem (bilet T10), skąd wylatujemy do Polski. Planowane lądowanie w Modlinie około godziny 11:00.

Dodatkowo, podczas pobytu w Barcelonie prawdopodobnie będzie okazja obejrzeć również mecz futsalu pomiędzy FCB Lassa Barcelona a Peniscola (koszt 15 euro).

Cena Pakietu Wyjazdowego zawiera:

 • 2 przeloty na trasie Warszawa -Barcelona El Prat – Modlin z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg. + druga sztuka 35x20x20cm)
 •  Transport taksówką w dniu przylotu do miejsca, w którym będziemy mieszkać
 • 3 noce w apartamencie Apartamentos Ganduxer (pokoje 2-osobowe) w centrum Barcelony. Adres obiektu: Ganduxer 50; Sarria-St.Gervasi 08021 Barcelona.
 • Śniadanie ( w Cafe Restaurant oddalonej od miejsca spania o około 3-4 minuty na pieszo)
 • Pełną opiekę organizatora od samego wylotu do powrotu
 • Ubezpieczenie OC oraz NNW dotycz. wyjazdów zagranicznych
 • Bilet na mecz FC Barcelona kat. III (cena nominalna 49 euro, istnieje możliwość zamiany na droższy przy dopłacie różnicy w cenie pomiędzy biletami)

Cena Pakietu wyjazdowego nie zawiera:

 • Wyżywienia (poza śniadaniem)
 • Dopłaty do bagażu rejestrowanego (15 kg – 390 zł za 1 odcinek trasy)
 • Dopłaty do biletów na mecz wyższych kategorii (zainteresowane osoby proszone są o kontakt)
 • Przewozów komunikacja miejską (bilet T10 na 10 przejazdów metrem to koszt 10 euro). Podczas pobytu z reguły mieścimy się w limicie jednego biletu T10.
 • Biletu wstępu do dodatkowych atrakcji: m.in. zwiedzanie stadionu Camp Nou – 27 euro, wejście do Bazyliki Sagrada Familia – 24 euro.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 665 518 811 lub na adres e-mail: marketing@partnerskiekb.pl

scroll to top