WspieramySprzedaż.pl Partnerem Centralnym!

Partnerskie Kluby Biznesu serdecznie witają kolejnego Partnera Centralnego!

Jest nim firma WspieramySprzedaż.pl, która zajmuje się wprowadzaniem różnorodnych form wsparcia w firmach, które mają doprowadzić do poprawy funkcjonowania firm. Firma prowadzi różnego rodzaju szkolenia, podczas których wyjaśniane są takie kwestie, jak np. Jak zdobyć i jak utrzymać klienta, jak zarządzać sprzedażą itp.

WspieramySprzedaż.pl oferuje innowacyjne narzędzia, które dobierane są indywidualne do każdej z firm. Uwzględniają one również oczekiwania przedstawicieli przedsiębiorstw. Dzięki temu mogą one przynosić tak doskonałe rezultaty.

Firma została założona przez Wojciecha Dembińskiego, eksperta od rozwoju biznesu. Jest on ekspertem w dziedzinie: strategii, zarządzania, sprzedaży i marketingu.  Ostatnie kilkanaście lat spędził realnie wspierając rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Miał także znaczny udział w realizacji wielu projektów, m.in.:

– był partnerem serwisu Money.pl

– wspierał rozwój firmy Opta z Wrocławia,

– Wspierał rozwój firmy MEGAN z Gliwic

– Był ekspertem programu telewizyjnego emitowanego w stacji TVP1.

Ekspertami WspieramySprzedaż.pl są również: Piotr Popławski, Tomasz Mielniczuk i Witold Garstka.

WspieramySprzedaż.pl jest już drugim partnerem centralnym Partnerskich Klubów Biznesu. Oznacza to, że firma postanowiła nawiązać współpracę ogólnopolską z kilkoma Klubami na raz. Dzięki temu będzie mogła szybciej zdobyć nowych klientów, a tym samym – dalej się rozwijać. Klubowicze zaś mogą korzystać z usług firmy i przy jej pomocy zwiększać obroty własnych przedsiębiorstw.

Zachęcamy wszystkich, którym zależy na skutecznym i szybkim rozwijaniu działalności do korzystania z usług firmy WspieramySprzedaż.pl. Na stronie internetowej firmy każdy może zapoznać się z doskonałymi referencjami, jakie otrzymała ona od innych spółek.

scroll to top