Webinary i spotkania on-line!

Mimo pandemii koronawirusa  my działamy dalej! Wciąż pomagamy naszym klubowiczom!  Właśnie dlatego jako jedni z pierwszych w Polsce zorganizowaliśmy spotkania on-line oraz webinary tematyczne dla członków klubów biznesu z całego kraju!

We wtorek 24 marca odbyło się kolejne z cyklu spotkań on-line dla klubowiczów Partnerskich Klubów Biznesu! Cieszyło się ono bardzo dużym powodzeniem. Udział w spotkaniu o-line wzięły 74 firmy, które reprezentują różne branże. Pojawiło się bardzo dużo nowych propozycji i pomysłów na to, jak skutecznie możemy sobie pomagać. 

To bardzo ważne, by w takich własnie sytuacjach kryzysowych nasi klubowicze mogli dalej skutecznie ze sobą współpracować, zgłaszać potrzeby i wspierać się nawzajem. Właśnie teraz, gdy tak wiele firm w całej Polsce boryka się z problemami i walczy o przetrwanie, my i nasi klubowicze wspólnymi siłami możemy stawiać czoła obecnej sytuacji.

Naszym zdaniem obecnie to właśnie spotkania on-line będą najlepszym rozwiązaniem, by móc nadal realizować nasze wspólne cele.

Mamy również zaplanowany webinar dwutematyczny, który będzie prowadzony przez naszych klubowiczów.

W czwartek, 2 kwietnia odbędzie się webinar prowadzony przez przedstawicieli firm

  • AB Group
  • Addendum

 

scroll to top