Wyjazdy na lato 2020!

Szanowni Klubowicze,

zachęcamy do organizowania wyjazdów na urlop w lato 2020 razem z Travelklub! Jest to nasze klubowe biuro podróży, dzięki czemu podróżując razem z Travelklub, będziecie mogli również wspierać swoje kluby! To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym!

W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych wyjazdów, więc każdy z Was z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Osoby, które nie mają czasu na samodzielne szukanie odpowiedniej oferty wakacyjnej, nie wiedzą, w jaki sposób to zrobić lub nie mają skonkretyzowanych planów dotyczących kierunku podróży to zapraszamy do kontaktu z nami. Z ogromną chęcią pomożemy Wam znaleźć odpowiednie wyjazdy, idealnie dopasowane do Waszych oczekiwań oraz zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Jeżeli zaś w innym biurze znaleźliście już ofertę, którą jesteście zainteresowani to również prosimy o kontakt z nami, w celu porównania ofert. Być może będziemy w stanie zaproponować Wam podobną ofertę na korzystniejszych warunkach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

e-mail: biuro@travelklub.pl

scroll to top