Zamknięte Spotkanie PKB WROCŁAW

Zamknięte Spotkanie PKB WROCŁAW

Data spotkania:

  17:00 10 cze 2021

Rodzaj spotkania

Zamknięte

Miejsce:

  Wrocław, Salon Mazda Grupa Wróbel

Spotkanie biznesowe to idealna platforma by nawiązywać kontakty i budować relacje przydatne w późniejszych transakcjach biznesowych, czy wzajemnych rekomendacjach.

Opis spotkania

W imieniu Zarządu PKB Wrocław mam przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkową i niepowtarzalną wspólną inicjatywę z salonem Mazda Grupa Wróbel w Długołęce w postaci okolicznościowego eventu połączonego z seminarium naukowym. Dotyczyć ono będzie praktycznych rozwiązań w ruchu drogowym z udziałem ekspertów oraz instytucji zajmujących się tą problematyką.

 

Dlaczego organizujemy naszą konferencję?  

Wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego, gdzie występują różne zagrożenia bezpieczeństwa życia i zdrowia. Dlatego chcemy wskazać je i jednocześnie zaakcentować możliwości zapobiegania oraz minimalizowania ich skutków.

Podczas spotkania jak zawsze nasi uczestnicy będą mogli nawiązać wartościowe relacje biznesowe. Natomiast po części oficjalnej na naszych klubowiczów czeka integracja, rozmowy towarzyskie, oraz aktywne spędzanie czasu z wyjątkowym gronie przedsiębiorczych osób.

Ilość miejsc ograniczona !!!

Wszelkich informacji udziela:

Natalia Deraj

PKB Wrocław

530 - 299 - 158

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x