Spotkanie partnerów PKB Wielkopolska

Spotkanie partnerów PKB Wielkopolska

Data spotkania:

  18:00 14 kwi 2022

Rodzaj spotkania

Zamknięte

Miejsce:

  Poznań, Biuro PKB Wielkopolska, ul. Obornicka 330, Poznań

Spotkanie Partnerów PKB Wielkopolska to wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, ambasadorów i przedstawicieli klubów sportowych, którzy tworzą Klub Biznesu.

Opis spotkania


Zapraszam wszystkich partnerów, ambasadorów i przedstawicieli klubów i akademii sportowych na Spotkanie Partnerów PKB Wielkopolska.

Podczas wydarzenia podsumujemy pierwszy kwartał 2022 roku. Porozmawiamy o wspólnych działaniach,  wydarzeniach, które miały miejsce oraz o planie na najbliższy czas. 

Spotkanie Partnerów to wydarzenie bardzo zbliżone formatem do Spotkań Zamkniętych, które organizowaliśmy dotychczas. Integracja Partnerów, wspólne wsparcie oraz współdziałanie między Partnerami to dalej będzie motyw przewodni i na pewno 14.04.2022 podczas spotkania tych aspektów nie zabraknie. Wydarzenie to niewątpliwie okazja do poznania niesamowitych ludzi, którzy tworzą niecodzienną atmosferę.

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu i bezpłatnej rejestracji.

BARTŁOMIEJ KRUKOWSKI

Prezes Partnerskie Kluby Biznesu Wielkopolska sp. z o.o.

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x