Spotkanie Klubowiczów PKB WROCŁAW, LEGNICA, POZNAŃ

Spotkanie Klubowiczów PKB WROCŁAW, LEGNICA, POZNAŃ

Data spotkania:

  10:00 21 kwi 2022

Rodzaj spotkania

Otwarte

Miejsce:

  Wrocław, Hotel Novotel Wrocław Centrum, Powstańców Śląskich 7

Spotkanie biznesowe to idealna platforma by nawiązywać kontakty i budować relacje przydatne w późniejszych transakcjach biznesowych, czy wzajemnych rekomendacjach.

Opis spotkania

Spotkanie ma formę pół-otwartej konferencji biznesowej, tzn. oprócz członków Klubu, udział biorą nowe firmy rekomendowane przez Klubowiczów. 

Gwarantujemy luźną i przyjazną atmosferę, dzięki której szybko przełamiesz barierę poczucia wyobcowania, pomagamy w networkingu m.in. przygotowując listę uczestnikó z opisem działalności firm.

Naszym priorytetem jest zapewnienie efektywnie spędzonego czas - skupienie maksymalnie wielu wartościowych przedsiębiorców i menadżerów w jednym miejscu i czasie! Dodatkowo namawiamy na otwartość w pierwszym kontakcie i w rozmowach ofertowych oraz nie odkładanie konkretnych ustaleń na kolejne spotkania!

Zawsze staramy się korzystać z ekspertów, którzy zapewnią pigułkę wiedzy w formie zwięzłej i przystępnej dla większości, a zainteresowani będą mieli okazję do pogłębienia zagadnienia w dalszej części spotkania w rozmowie indywidualnej. 

Jeśli masz zaprzyjaźnionych i sprawdzonych partnerów biznesowych, których chciałbyś nam przedstawić skontaktuj się z nami - zaprosimy teraz lub na następne spotkanie w zależności od dostępności miejsc.

Nie zapomnij zabrać większej liczby wizytówek, bo poznasz wielu interesujących ludzi.

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy jak najszybciej zakupić bilet.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST PŁATNY (brak możliwości zakupu biletu na miejscu)

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x