Legnickie Spotkanie Biznesu

Legnickie Spotkanie Biznesu

Data spotkania:

  18:00 01 wrz 2023

Rodzaj spotkania

Otwarte

Miejsce:

  Legnica, Hotel Qubus, ul. Skarbowa 2

Opis spotkania

Zapraszamy Cię na niezapomniane spotkanie w sercu Legnicy, gdzie klubowicze PKB przeniosą Cię w fascynującą podróż smakową po świecie whisky.

 

Ten wyjątkowy piątkowy wieczór, 1 września o godzinie 18:00, stanie się ekscytującą odyseją dla Twoich zmysłów. Przeniesiemy Cię przez mistyczne krainy Szkocji, tajemnicze zakątki Irlandii, dzikie tereny Ameryki, aż po egzotyczne rejony Japonii.

 

Nasza starannie dobrana kolekcja sześciu rodzajów whisky sprawi, że każdy łyk stanie się niezrównanym doświadczeniem. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia przy każdym kieliszku i pozwól duchowi whisky opowiedzieć swoją historię.

 

A co to za degustacja bez odpowiedniego towarzystwa? Dla każdego rodzaju whisky przygotowaliśmy specjalnie dobrane przysmaki, które podkreślą jego charakter i głębię smaku. Czeka na Ciebie kulinarna symfonia - od wykwintnych serów, przez delikatne wędliny, aż po nasze specjalne przekąski, które idealnie komponują się z degustowanymi trunkami.

 

Przyłącz się do nas w tej niezwykłej podróży. Wśród przyjaciół, pod czarującym niebem Legnicy, oddaj się smakowi doskonałych whisky i wyrafinowanych przysmaków. To nie jest zwykłe zaproszenie, to klucz do świata pełnego pasji i tradycji. Przyjmij go i spędź z nami wieczór, który na zawsze zostanie w Twojej pamięci jako synonim wyjątkowości i głębi smaku.

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x